چگونه تلگرام را حذف کنیم؟ / روش دیلیت اکانت تلگرام

چگونه تلگرام را حذف کنیم؟ / روش دیلیت اکانت تلگرام
چگونه تلگرام را حذف کنیم؟ / روش دیلیت اکانت تلگرام

حذف اکانت تلگرام
با گسترش تکنولوژی و شبکه های اجتماعی، مردم هر روز زمان زیادی را در فضای مجازی می گذرانند. یکی از پیام‌رسان‌های مورد علاقه ایرانیان این روزها تلگرام است.
در ادامه می خواهیم روش دیلیت اکانت تلگرام را برای شما شرح دهیم:
مرحله اول: برای این کار ابتدا باید وارد سایت خود تلگرام به آدرس https://telegram.org/deactivate شوید.
مرحله دوم: در این مرحله کادری وجود دارد که باید شماره تماس خود را در آن وارد کنید. دقت کنید که کد کشور +۹۸ که مختص ایران است باشد. پس از ورود شماره تماس پیامی به شماره وارد شده از سوی تلگرام ارسال خواهد شد.
مرحله سوم: پس از دریافت کد، باید آن را در بخش Confirmation Code تلگرام خود وارد کنید.
مرحله چهارم: این مرحله را می‌توانید انجام ندهید و اجباری نیست. در این مرحله دلیل تصمیم شما برای حذف را با جمله”Why are you leaving”   می پرسد.
مرحله پنجم: در این مرحله با دو گزینه روبرو می شوید. گزینه‌ها عبارتند از “Nope I’ll give it anothe try” و “Yes,delete my account” . با انتخاب گزینه قرمز رنگ، شما تایید می کنید که مراحل حذف انجام شود و با انتخاب گزینه سبزرنگ، عملا شما از حذف انصراف می دهید.
مرحله ششم: پس از پایان عملیات حذف تلگرام، پیغامی با رنگ سبز برای شما نمایش داده می شود که نشان دهنده این است که حذف به درستی انجام شده است.امیدواریم با خواندن این راهنما‌، پاسخ چگونه تلگرام را حذف کنیم برای شما مشخص شده باشد.
حذف تلگرام
دیلیت اکانت تلگرام
دی اکتیو تلگرام
چگونه تلگرام را پاک کنیم

درباره آریا پارسا

چند ساله که برنامه نویسی می کنم. به دنیای دیجیتال و وب بسیار علاقه مندم و سعی می کنم هر روز در دیجی وبی مطالب مفیدی را برای شما دوستان ارسال کنم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *