گلکسی اس ۱۰ لایت و اس ۱۰ پلاس در بنچمارک رویت شدند ؛ عکاسی در شب

گلکسی اس ۱۰ لایت و اس ۱۰ پلاس در بنچمارک رویت شدند ؛ عکاسی در شب

گلکسی اس ۱۰ لایت و اس ۱۰ پلاس در بنچمارک رویت شدند ؛ عکاسی در شب

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

تا به امروز شایعات و خبرهای بسیاری درخصوص گوشی های هوشمند ۲۰۱۹ کمپانی کره ای سامسونگ منتشر شده است ولی اکنون در لیست بنچمارک رتبه بندی های گلکسی اس ۱۰ لایت و اس ۱۰ پلاس رویت شد. بر اساس لیست منتشر شده گویا ای ۱۰ لایت و اس ۱۰ پلاس دارای قابلیت عکاسی و فیلمبرداری در شب خواهند بود که در این میان ماژول دوربین این دو گوشی هوشمند نسبت به نسل قبلی قدرتمندتر می باشد.

گلکسی اس ۱۰ لایت و اس ۱۰ پلاس

تقریبا در سه ماه آینده گوشی های سه گانه‌ ی گلکسی اس ۱۰  سامسونگ به طور رسمی در طی مراسم  MWC 2019 بارسلونا رونمایی خواهند شد. با نزدیک تر شدن به زمان رونمایی از این سه گوشی هوشمند سری گلکسی اس ۱۰ کمپانی سامسونگ بسیاری از سایت ها اقدام به انتشار شایعات می نمایند. بر اساس جدیدترین اطلاعاتی که در خصوص این گوشی‌ های هوشمند به دستمان رسیده است، تست بنچمارک HTML5 می باشد که اطلاعات بالاتری از این گوشی هوشمند در اختیارمان قرار گرفته است. همچنین گویا این گوشی قرار است از قابلیت عکسبرداری در شب پشتیبانی به عمل آورد و به احتمال خمدیگی در کناره‌ های صفحه نمایش به این سری از گوشی های سامسونگ باز می گردد.

در نتایج بنچمارک‌ های انتشار یافته، شماره مدل قابل رویت از گوشی‌ ها SM-G970 برای نسخه‌ی لایت و SM-G975 برای نسخه‌ی گرانتر از پرچمدار بعدی این کمپانی یعنی نسخه‌ ی پلاس می باشد. نتایج حاکی از آن است که کیفیت صفحه نمایش اس ۱۰ لایت ۳۶۰ در ۷۶۰ بوده که بر اساس نسبت صفحه نمایش ۱۹ به ۹ می‌توان به این نتیجه رسید که کیفیت تصویر واقعی آن ۱۰۸۰ در ۲۲۸۰ می باشد.

گلکسی اس 10 لایت و اس 10 پلاس

در نسخه ی پلاس گلکسی اس ۱۰، دارای کیفیت تصویر ۴۱۲ در ۸۶۹ مشاهده می گردد که به معنای کیفیت تصویر ۱۴۴۰ در ۳۰۴۰ پیکسل می باشد.

گلکسی اس 10 لایت و اس 10 پلاس

لازم به ذکر است که نسخه‌ ی گلکسی اس ۱۰‌ لایت سامسونگ توانسته است رتبه ی بهتری در خصوص تست HTML 5 نسبت به نسخه‌ ی پلاس این سری کسب نماید. البته باید به خاطر داشته باشید که این رتبه ها نمی‌ توانند رتبه های نهایی این گوشی های هوشمند باشد، زیرا هر دو نسخه هنوز در فاز تولید و توسعه هستند.

مطالب مرتبط

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

منبع: gsmarena

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *