بریدگی پنل جلویی صفحه نمایش آیفون های ۲۰۲۰ باز طراحی خواهند شد

بریدگی پنل جلویی صفحه نمایش آیفون های ۲۰۲۰ باز طراحی خواهند شد

بریدگی پنل جلویی صفحه نمایش آیفون های ۲۰۲۰ باز طراحی خواهند شد

به این پست امتیاز دهید

یکی از کمپانی هایی که این روزها در زمینه ی تولید گوشی های هوشمند بسیار فعال می باشد، کمپانی اپل است که هر ساله با معرفی پرچمداران خود یک سری از تغییرات اساسی و نوآورانه در عرصه ی تولید گوشی های هوشمند به نمایش می گذارد. در این میان با بررسی گوشی های هوشمند این کمپانی می توان دریافت که هر دو سال یکبار کوپرتینویی ها در طراحی گوشی های هوشمند خود از نظر ظاهری تغییراتی کلی ایجاد می نمایند.

طراحی نسل بعدی آیفون

در صورتی که قصد داشته باشیم این موضوع را درنظر بگیریم که اپل هنوز تصمیم دارد تا هر دو سال یک بار طراحی خود را تغییر دهد در نتیجه آیفون ۲۰۱۹ باید یک تغییر اساسی در طراحی خود داشته باشد. پیش تر در خبرها بررسی کردیم که به احتمال آیفون ۲۰۱۹ اپل با بریدگی ناچ و آیفون ۲۰۲۰ با سوراخ صفحه نمایش معرفی خواهد شد و این موضوع دور از ذهن نیست. اکنون در طرح مفهومی انتشار یافته از نسل بعدی آیفون معلوم نیست که دوربین سلفی دقیقا در چه حالتی قرار دارد ولی بریدگی صفحه نمایش کم عرض تر را می توان تصور کرد. حاشیه های لبه های سمت چپ و راست و حاشیه ی پایین خیلی کم تر از حاشیه ی آیفون های کنونی تصور شده است که ممکن است محقق نشود ولی این یک طرح مفهومی بوده و می تواند هر طوری که دوست دارد تصور گردد.

طراحی نسل بعدی آیفون

همچنین بر اساس شایعات می دانیم که ممکن است کمپانی اپل از دوربین سه گانه در آیفون ۲۰۱۹ بهره مند گردد و همانطور که در سایت های خبری خارجی منتسب به این کمپانی منتشر شده است دوربین اصلی آیفون ۲۰۱۹ از نوع ToF خواهد و با سنسور ۳D کمپانی سونی عرضه خواهد شد. بعید نیست که کمپانی اپل این دوربین را به عنوان دوربین سوم استفاده نماید. البته این احتمال نیز وجود دارد که هم دوربین سوم را برای اپتیک زاویه دید عریض حفظ نماید و دوربین اصلی نیز با سنسور پیشرفته تر ارائه گردد.

به هر حال آیفون ۲۰۱۹ می تواند یک پرچمدار جذاب باشد ولی آیفون ۲۰۲۰ با پشتیبانی از شبکه ی ۵G و به احتمال صفحه نمایش دارای حفره به ما می گوید که ممکن است کمپانی اپل سال ۲۰۱۹ میلادی را با طراحی تکراری آیفون ۱۰ بگذراند و سال ۲۰۲۰ سالی برای تحول نسخه ی جدید پرچمدار کمپانی اپل باشد.

مطالب مرتبط

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

منبع: forbes

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *