ایر پاور بی سیم اپل در ابتدای سال ۲۰۱۹ میلادی رونمایی خواهد شد

ایر پاور بی سیم اپل در ابتدای سال ۲۰۱۹ میلادی رونمایی خواهد شد

ایر پاور بی سیم اپل در ابتدای سال ۲۰۱۹ میلادی رونمایی خواهد شد

۲ (۴۰%) ۱ vote

تا به امروز خبرهای منتشر شده از سوی کمپانی اپل حاکی از آن بود که قرار است این دستگاه در سال ۲۰۱۸ میلادی رونمایی گردد اما گویا کوپرتینویی ها نتوانستند به وعده های خود عمل کنند و از پد شارژ بیسیم خود در سال ۲۰۱۸ میلادی رونمایی به عمل آورند. تنها موردی که می توان در خصوص این گجت هوشمند اعلام کرد این است که قطعا تولید آن از برنامه ی اپل حذف نشده است و احتمال دارد در ابتدای سال جدید میلادی رونمایی گردد.

ایر پاور بی سیم اپل

کمپانی اپل برای اولین بار در سپتامبر سال ۲۰۱۷ میلادی، در سالن آمفی‌ تئاتر استیو جابز پس از معرفی آیفون X، پد شارژ وایرلس ایر پاور (AirPower) را معرفی نمود و سپس ادعا کرد که تصمیم دارد پد شارژ بی‌ سیم جدید خود را در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه نماید، البته اپلی ها تاریخ دقیقی به منظور عرضه‌ ی این گجت اعلام نکردند. در طی بیانیه‌ ی خبری این کمپانی چنین ذکر شده بود:

پد شارژ ایرپاور در سال ۲۰۱۸ میلادی در دسترس همه ی کاربران این کمپانی قرار خواهد داشت و کاربران دستگاه های آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون ۱۰ می‌ توانند به‌ طور همزمان هر سه دستگاه را با استفاده از این پد شارژ نمایند. همچنین کاربران اپل واچ سری ۳ و ایرپاد نیز می‌ توانند از این دستگاه جدید کمپانی اپل برای شارژ دستگاه‌ های خود استفاده نمایند.

سال ۲۰۱۸ میلادی به اتمام رسید و کمپانی اپل در طول ماه‌ های گذشته، نظر دیگری در خصوص AirPower ارائه نکرد. بعد از رویداد ماه سپتامبر سال ۲۰۱۸ میلادی، کمپانی اپل مستثنی از چند اشاره‌ ی کوتاه، همه ی اطلاعات مربوط به AirPower را از روی سایت خود حذف نمود. نام ایر پاور در راهنمای کاربری دستگاه های آیفون XS، آیفون XS مکس، آیفون XR و همچنین در بخش مشخصات فنی اپل واچ سری ۳ و بعضی از فهرست‌ های مربوط‌ به استخدام های شغلی اخیر کوپرتینویی ها بیان شده است. با تمامی این تفاسیر، کمپانی اپل به تازگی چندین پتنت مرتبط با این گجت را ثبت نموده است. علیرغم اتمام مدت زمانی‌که این کمپانی وعده داده بود پد شارژر جدید خود را به بازار عرض خواهد کرد، هنوز امیدواریم که این گجت در آینده به بازار عرضه گردد.

ایر پاور بی سیم اپل

مطالب مرتبط

در ادامه با زوم تک همراه باشید ….

منبع: macrumors

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *