تایم لاین ویندوز ۱۰ برای افزونه کروم

 تایم لاین ویندوز ۱۰ برای افزونه کروم

مایکروسافت به‌طور رسمی افزونه‌ای برای کروم با نام Web Activities منتشر کرد. این افزونه قابلیت‌های تایم‌لاین را به مرورگر گوگل اضافه می‌کند. مانند مایکروسافت اج، این افزونه این امکان را فراهم می‌آورد تا تایم‌لاین ویندوز ۱۰ با صفحات بازدیدشده در کروم هماهنگ شود. کاربر می‌تواند صفحات قبلی بازدیدشده را به‌راحتی ببیند و مجددا بارگذاری کند.

مقاله‌های مرتبط:

این افزونه‌ی جدید مایکروسافت هم‌اکنون در Chrome Web Store موجود است. طبق گفته‌های مایکروسافت، از زمان اضافه‌شدن قابلیت تایم‌لاین به به‌روزرسانی جدید ویندوز ۱۰، بسیاری از کاربران خواهان یکپارچه‌سازی کروم با این تایم‌لاین بوده‌اند. برای استفاده از این افزونه پس از نصب آن، باید به حساب کاربری مایکروسافت خود وارد شوید.

Microsoft

Microsoft اعلام کرده به‌زودی، قابلیت تایم‌لاین را برای بسیاری از برنامه‌ها ارائه می‌کند. طبق توضیحات مربوط‌به این افزونه‌ در استور کروم، تاریخچه‌ی وب با تایم‌لاین اندروید نیز یکپارچه می‌شود. افزونه‌ی Web Activities مایکروسافت به‌رایگان برای عموم عرضه شده است.

درباره محمد حسینی راد

چند سالی هست که در دنیای دیجیتال مشغول فعالیتم. کارشناسی ارشد نرم افزار خوندم و از اینکه دارم مطالب مرتبط با زمینه کاری خودم را انتشار می دهم بسیار خرسندم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *