تست ضربه گلکسی اس ۱۰ سامسونگ | مقاومت سنسور اثر انگشت گلکسی اس ۱۰

تست ضربه گلکسی اس ۱۰ سامسونگ | مقاومت سنسور اثر انگشت گلکسی اس ۱۰

تست ضربه گلکسی اس ۱۰ سامسونگ | مقاومت سنسور اثر انگشت گلکسی اس ۱۰

به این پست امتیاز دهید

همانطور که مستحضر هستید، کمپانی سامسونگ در ابتدای ماه جاری از جدیدترین پرچمداران خود با نام های گلکسی اس ۱۰، گلکسی اس ۱۰ پلاس، گلکسی فولد و گلکسی اس ۱۰ ای رونمایی به عمل آورد و بسیاری از طرفداران خود را شگفت زده نمود. کمپانی سامسونگ با معرفی این سری اس ۱۰ خود سعی داشته است تا به نوعی در تغییرات جدید در گوشی های خود ایجاد نماید که سایر کمپانی ها نتوانند تکنولوژی این برند را حالا حالا ها در تولید خود بکار ببرند. در ابتدا این صحبت های سامسونگ تنها در حد یک ادعا بود ولی هم اکنون با انتشار یک ویدئوی جدی از JerryRigEverything، یوتیوبر معروف دنیای تکنولوژی توانایی های کره ای ها به همگان ثابت شد.

تست ضربه گلکسی اس ۱۰

تا به امروز مقالات بسیاری در سایت های مختلف و منابع خارجی در مورد سری گلکسی اس ۱۰ سامسونگ منتشر شده است و ویدیو های بسیاری در مورد کارایی، جعبه گشایی و … انتشار یافته ت بتوانید از تمامی زوایا این پرچمدار تازه وارد سامسونگ را بررسی نمایید. اکنون اگر بازهم به کارایی این گوشی هوشمند شک دارید و نمی توانید به گفته ها و خبرهای منتشر شده اعتماد کنید .و یا اینکه ظرافت را در مقابل مقاومت این دستگاه قبول ندارید با ویدئوی زیر می توانید به این مسئله دست پیدا کنید که چه میزان پرچمداران سامسونگ در برابر ضربه و خط و خش مقاوم هستند. این ویدئو توسط JerryRigEverything در کانال یوتیوبی وی منتشر شده است که در پایین این ویدئو را برای شما به نمایش گذاشته ایم.

شاید در نگاه نخست تصور کنید که این گوشی هوشمند با ظاهر و بدنه ی ظریف خود توانایی لازم برای مقابله با فشار و ضربات را ندارد و قطعا آسیب های جدی به آن وارد می آید ولی در این خصوص باید بگوییم که اصلا گول طراحی نازک .و ظریف این گوشی هوشمند را نخورید! زیرا اکنون در این ویدئو توانسته است از تست های دشواری به سلامت بیرون بیاید. علاوه بر این موارد JerryRigEverything که تا به امروز توانسته بود بدنه ی تمامی پرچمداران را با فشار دست خم کند، در گلکسی اس ۱۰ نتوانست این کار را انجام دهد و حتی موفق به شکستن دوربین اصلی و دوربین سلفی این گوشی هوشمند نیز نشد.

ممکن است یکی از دلایلی که از شکستن دوربین اصلی و سلفی این گوشی هوشمند ممانعت به عمل آورده است، استفاده از محافظ صفحه نمایش گوریلا گلس ۶ باشد که از آن محافظت به عمل می آورد. با توجه به اینکه احتمال خط افتادگی بر روی این پرچمدار بسیار بالاست ولی باید بگوییم که هر چیزی نمی تواند بر روی این پرچمدار استوار خط بیندازد. البته باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که خیلی مراقب بخش سنسور اثر انگشت این دستگاه باشید، زیرا شکستن این قسمت می تواند به طور کلی این سنسور را از کار بیندازد.

البته باید به این نکته نیز اشاره داشته باشیم که خط و خش نمی تواند سبب کاهش کارایی این سنسور گردد ولی قطعا اگر از یک بلندی به زمین بیوفتد به طور کامل سنسور از کار خواهد افتاد.

بیشتر بخوانید

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

منبع: phonearena

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *