پخش زنده رویداد معرفی آیفون ۱۱ اپل سه‌شنبه ساعت ۲۱:۳۰

پخش زنده رویداد معرفی آیفون ۱۱ اپل سه‌شنبه ساعت ۲۱:۳۰

انتظارها برای برگزاری رویداد بزرگ اپل به‌پایان رسید. این شرکت سرانجام طی مراسمی که فردا ساعت ۲۱:۳۰ به‌وقت تهران در آمفی‌تئاتر استیو جابز برگزار می‌شود، از جدیدترین محصولات خود پرده برخواهد داشت. مطابق انتظار، تمرکز اصلی کوپرتینونشین‌ها در مراسم پیش‌رو روی آیفون‌(های) جدید خواهد بود؛ اما احتمالا آن‌ها موارد دیگری را نیز برای شگفت‌زده ساختن طرفدارانشان در آستین خواهند داشت.

مقاله‌های مرتبط:

پیش‌بینی می‌شود که امسال نیز مانند دو نسل گذشته، شاهد پرده‌برداری از سه گوشی هوشمند باشیم؛ اما به‌نظر می‌رسد که این بار نوع نام‌گذاری اپل دستخوش تغییر خواهد شد. چنانچه شایعات صحت داشته باشند، احتمالا پسوند «پرو» به قلمرو آیفون نیز پا خواهد گذاشت و آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس نام گوشی‌های هوشمند جدید اپل خواهد بود.

خوشبختانه فاصله‌ی زیادی تا پی‌بردن به حقیقت نداریم. زومیت مانند رسم گذشته، رویداد اپل را به‌صورت زنده پخش خواهد کرد؛ بنابراین فردا شب ساعت ۲۱:۳۰ منتظر شما کاربران عزیز هستیم تا در کنار هم به نظاره‌ی رویداد بزرگ کوپرتینونشین‌ها بنشینیم. ناگفته نماند که مانند همیشه برای پی‌بردن به جزئیات موارد معرفی‌شده در مراسم فردا، سایت و صفحات زومیت را در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و توئیتر دنبال کنید.

برچسب ها :
زومیتموبایل

درباره محمد حسینی راد

چند سالی هست که در دنیای دیجیتال مشغول فعالیتم. کارشناسی ارشد نرم افزار خوندم و از اینکه دارم مطالب مرتبط با زمینه کاری خودم را انتشار می دهم بسیار خرسندم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *