اضافه شدن استوری گروهی به اینستاگرام

 اضافه شدن استوری گروهی به اینستاگرام

اینستاگرام، شبکه پرقدرت و محبوب این روزها، روز به روز در حال اضافه کردن ویژگی های جدید است. یکی از این ویژگی های جدید که امروز قصد معرفی آن را داریم، استوری گروهی است. با اضافه شدن استوری گروهی به اینستاگرام ، این قابلیت در آینده از فیسبوک (Facebook) حذف خواهد شد. فیسبوک همچنان به ویژگی استوری گروهی امیدوار بوده حتی در صورتی که آن را از برنامه اصلی خود حذف کند. Jane Manchun Wong از تحلیلگران معتبر نرم‌افزاری، به کدهای آزمایشی رسیده که به ویژگی استوری گروهی برای اینستاگرام اشاره می کند. کاربرانی که علاقه کند به استفاده از این ویژگی جدید هستند، باید گزینه Share To Group Story را انتخاب کنند. این ویژگی جدید اینستاگرام میتواند برای کاربرانی که میخواهند لحظات خاص خود را گروهی کوچک یا حتی کوچک تر از لیست دوستان نزدیک به اشتراک بگذارند، بسیار مناسب است.

 اضافه شدن استوری گروهی به اینستاگرام

درست مثل دیگر ویژگی های آزمایش اینستاگرام، هنوز تضمینی برای ارائه آن وجود ندارد. اما با توجه به اینکه این ویژگی قرار است در آینده از فیسبوک حذف شود، احتمال اینکه برای اینستاگرام ارائه نشود، زیاد است. اگر بخواهیم استوری ها در اینستاگرام را با فیسبوک مقایسه کنیم، استوری های اینستاگرام وضعیت بهترین دارند به همین خاطر اینکه این ویژگی در اینستاگرام هم باشد دور از ذهن نیست.

 اضافه شدن استوری گروهی به اینستاگرام

هم اکنون ویژگی استوری در اینستاگرام شامل قابلیت های بسیاری بوده و همینطور مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است.  اضافه شدن استوری گروهی به اینستاگرام برای استوری های کاربران در نظر گرفته است. شاید در آینده این ویژگی برای کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام ارائه شود یا نه. این شبکه اجتماعی به تازگی از Threads، اپلیکیشن جدید اینستاگرام رونمایی کرده که قابل نصب برای سیستم عامل های اندروید و iOS می باشد. در مقاله بعدی همراه زوم تک بمانید تا با این برنامه جدید اینستاگرام آشنا شوید.

منبع : engadget.com

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *