دارک مود به نسخه بتای وب سایت فیسبوک اضافه شد

دارک مود به نسخه بتای وب سایت فیسبوک اضافه شد
۴
/
۵
(
۱

vote

)

در حالی که بسیاری از شبکه های اجتماعی و پیام رسان مدت هاست دارک مود را دریافت کرده اند، ویژگی دارک مود نیز به نسخه بتای وب سایت فیسبوک اضافه شد ! در ماه می، فیسبوک اعلام کرد که قصد دارد وب سایت را دوباره طراحی کرده و حالت تاریک را به وب سایت و برنامه های تلفن همراه خود وارد کند در حالی که تست دارک مود برای برنامه های اندرویدی خود را در ماه آگوست شروع کرده، اکنون نسخه بتا وب سایت خود را با این ویژگی برای بعضی از کاربران ارائه داده است. در ابتدا فیسبوک روی برنامه اندرویدی خود تنها به کاربران اجاره میداد تا محیط این شبکه اجتماعی را با پس زمینه مشکی و نوشته های سفید تجربه کنند. اما بعد از ایجاد دارک مود در نسخه بتا، بسیاری از کاربران گفته اند که در این حالت میتوانند خیلی بهتر فیسبوک را ببینند. البته این محیط جدید فیسبوک شباهت بسیار زیادی هم به توئیتر دارد.

دارک مود به نسخه بتای وب سایت فیسبوک اضافه شد

برخی از کاربران نسخه بتا که دارک مود را در این نسخه بتا تجربه کرده اند، تصاویری هم به اشتراک گذاشته ان که نشان دهنده رضایت آن هاست. این ظاهر و طراحی جدید فیسبوک و دارک مود با طراجی که در کنفرانس سالانه F8 ارائه شد، یکی است و نشان میدهد که این کمپانی به قول خود عمل کرده است. با استفاده از رنگ های شاد و طراحی گرافیکی سایت، حالت تاریک به کاربران حس خوبی میدهد و همینطور میتواند وب سایت مینیمال این شبکه اجتماعی را جذاب تر نشان دهد.

دارک مود به نسخه بتای وب سایت فیسبوک اضافه شد

این فقط یک نسخه آزمایشی است، بنابراین انتشار نهایی حالت تاریک و رابط کاربری جدید ممکن است یکسان نباشد. خوشبختانه اگر ظاهر جدید را دوست ندارید، میتوانید با استفاده ا یک کلید به نسخه کلاسیک و قبلی فیسبوک برگردید. به یاد داشته باشید که حالت تاریک فیسبوک فعلا در نسخه بتا موجود بوده و دریافت آن تنها با دریافت نامه امکان پذیر خواهد بود. همینطور بهتر است بدانید که  دارک مود به نسخه بتای وب سایت فیسبوک اضافه شد و باید انتظار طراحی و تغییرات ریز و درشت را داشت.

دارک مود به نسخه بتای وب سایت فیسبوک اضافه شد

منبع : thenextweb.com

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *