هدیه شب یلدای شاتل موبایل به کاربرانش بسته اینترنتی با ۷۰ درصد تخفیف

هدیه شب یلدای شاتل موبایل به کاربرانش بسته اینترنتی با ۷۰ درصد تخفیف

شاتل موبایل به مناسبت طولانی ترین شب سال، بسته اینترنت با ۷۰ درصد تخفیف به همراه ۱۵۰۰۰ تومان تخفیف اسنپ فود به مشترکین خود ارائه می‌کند.
به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور تلفن همراه با پوشش سراسری ۳G و ۴G و پیش شماره ۰۹۹۸، به مناسبت «شب یلدا» ۲.۵ گیگابایت اینترنت شاتل موبایل پلاس روزانه را با قیمت ویژه ۲۵۰۰ تومان در کنار ۱۵۰۰۰ تومان تخفیف (بدون سقف) در سامانه آنلاین رزرو غذا اسنپ فود، به مشترکین خود عرضه می کند.
بر اساس این گزارش، مشترکین سیم‌کارت های شاتل موبایل از ابتدای روز پنجشنبه ۲۸ آذر تا پایان روز شنبه ۳۰ آذر می‌توانند برای فعال‌سازی بسته اینترنت ویژه شب یلدا از طریق کد دستوری #۸*۱*۱*۲*۱*، کنترل حساب اینترنتیmy.shatelmobile.ir و وب سایت شاتل موبایل اقدام کنند.
همچنین کد تخفیف اسنپ فود از طریق پیامک برای مشترکین ارسال شده و مشترکین از ۲۸ آذر تا ۴ دی فرصت دارند از ۱۵۰۰۰ تومان تخفیف بدون سقف در این سامانه استفاده کنند.
متقاضیان برای انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت شاتل با پوشش سراسری ۳G و ۴G و پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت شاتل موبایل به نشانی www.shatelmobile.ir مراجعه نمایند و یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان پشتیبانی شاتل موبایل تماس بگیرند.

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *