شایعه: نسخه مصرف‌کنندگان سرویس مایکروسافت ۳۶۵ اشتراک ویندوز ۱۰ را نیز شامل می‌شود

شایعه: نسخه مصرف‌کنندگان سرویس مایکروسافت ۳۶۵ اشتراک ویندوز ۱۰ را نیز شامل می‌شود

مایکروسافت برای ارائه‌ی بسته‌ای از برنامه‌ها و خدمات برای مصرف‌کنندگان تحت قالب سرویس «مایکروسافت ۳۶۵ برای مصرف‌کنندگان» برنامه‌های زیادی ترتیب دیده است. پیش‌تر گزارش شده بود که این بسته شامل نسخه‌های Personal و Home آفیس ۳۶۵ و نسخه for life مایکروسافت تیمز بدون ویندوز ۱۰ می‌شود؛ اما اکنون و براساس شایعه‌ای جدید، به‌نظر می‌رسد این بسته شامل اشتراک ویندوز ۱۰ نیز خواهد بود. در بخشی از این گزارش آمده است:

ما تاییدی از یک منبع موثق دریافت کرده‌ایم که نشان می‌دهد، سرویس مایکروسافت ۳۶۵ درواقع ویندوز ۱۰ را نیز برای مصرف‌کنندگان در نظر گرفته است.

اشتراک ویندوز ۱۰ به این معنی نیست که هر کاربر مجبور است برای استفاده از سیستم‌عامل خود ماهانه مبلغی پرداخت کند (البته این دقیقا همان کاری است که کاربران آفیس ۳۶۵ باید انجام دهند)؛ بلکه این اشتراک شامل ویژگی‌های ویژه ویندوز ۱۰ خواهد بود که در دسترس کاربران معمولی سیستم‌عامل ردمونی‌ها قرار ندارد؛ بدین معنی که این محصول در عوض نسخه‌ی پایه‌ی ویندوز، محصولی با ارزش افزوده خواهد بود.

مقاله‌های مرتبط:

البته مایکروسافت می‌تواند ویژگی‌های موجود در دسترس همه را به یک رده‌ی خاص انتقال داده و باندل ویژه ویندوز را بسازد یا می‌تواند در ویندوز ۱۰ معمولی تبلیغات نمایش دهد مگر اینکه اشتراک مایکروسافت ۳۶۵ را تهیه کنید. البته منبع تمام اطلاعات مربوط به سایت WindowsUnited است و برای تأیید یا رد این موضوع از طرف مایکروسافت باید صبر کنیم.

بررسی ارزش واقعی سرویس مایکروسافت ۳۶۵ برای مصرف‌کنندگان در مقابل آفیس ۳۶۵ که شامل ۱ ترابایت حافظه ذخیره‌سازی وان‌درایو برای حداکثر ۵ نفر و کلیه‌ی برنامه‌های اصلی آفیس خواهد بود کار بسیار سختی است. به هر حال مایکروسافت در مورد تلفیق برنامه‌ها و سرویس‌های خود بارها صحبت کرده است؛ امید است که برای ترغیب کاربران عادی به این اشتراک‌ها، تجربه‌ی کاربری ویندوز ۱۰ تخریب نشود.  

انتظار می‌رود سرویس مایکروسافت ۳۶۵ برای مصرف‌کنندگان تا قبل از تابستان سال ۲۰۲۰ روانه‌ی بازار شود. نظر شما چیست؟ آیا حاضر به خرید این‌گونه اشتراک‌ها هستید؟ ارزش آن‌ها را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ دیدگاه خود را با ما و سایر کابران زومیت به اشتراک بگذارید.

درباره محمد حسینی راد

چند سالی هست که در دنیای دیجیتال مشغول فعالیتم. کارشناسی ارشد نرم افزار خوندم و از اینکه دارم مطالب مرتبط با زمینه کاری خودم را انتشار می دهم بسیار خرسندم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *