چگونه فالوورهای اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی مان را افزایش دهیم

چگونه فالوورهای اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی مان را افزایش دهیم

رشد شبکه های اجتماعی بالاخص اینستاگرام در کشورمان باعث شده است که کاربران زیادی به سمت استفاده از این شبکه با هدف افزایش فروش و رشد درآمدی بیشتر سرازیر شده اند. به همین دلیل روش های مختلفی برای استفاده از این شبکه در سایت های مختلف وجود دارند و توضیح داده شده است. ولی همواره باید در زمینه ی فروش و افزایش درآمد یک نکته را بدانیم: فروش زمانی بوجود می آید که اولا مشتری ما را بشناسد (فالوور بالایی داشته باشیم) و درثانی از خدمات ما راضی باشد. بعبارت دیگر شما برای افزایش موفقیت در دنیای شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام اول نیاز به افزایش فالوور و بیننده دارید و سپس نیاز دارید که محتوی تولیدی با کیفیتی به صورت درست و حرفه ایی به مشتری ارائه دهید.

اجازه بدهید در زمینه ی افزایش فالوور و بیننده در اینستاگرام چند نکته را عرض کنیم: اول اینکه افراد به سادگی به پیج شما نمی آیند و باید بتوانید برای آنها محتوی را به صورت جذاب، دقیق و متداوم ارائه کنید. بعضی اوقات هست که ما نمی توانیم به صورت مداوم و درست در زمان های مختلف اقدام به ارائه ی پست های مختلف کنیم. همین تاخیر و عدم توجه به پست های مختلف ما باعث ریزش مخاطبان ما خواهد شد.

نکته ی دیگر اینکه یکی از مشکلاتی که کاربران در اینستاگرام دارند ارسال نوشته ها صرفا از طریق موبایل است، بعبارت دیگر با توجه به سیاست اینستاگرام در زمینه اینکه می خواهند سرویسشان صرفا مختص موبایل باشد امکان ارسال مستقیم از طریق دسکتاپ را هم به کاربران فراهم نکرده است. این موضوع مخصوصا برای اینفلوئنسرها که می خواهند ویدئوهای ادیت شده از طریق برنامه های کامپیوتری ایجاد کنند (مثل خیلی از پیج های مشهور که اقدام به انتشار ویدئوهای طنز حرفه ایی می کنند) ، یا کسانی که محتوی های جذاب و علمی را که بعضا کمی هم طولانی هست منتشر می کنند، می تواند بسیار سخت و وقت گیر باشد.

فالور

از طرفی توجه داشته باشید که شما نیاز دارید بیننده و فالوور داشته باشید، هرچقدر هم محتوی جذاب تولید کنید تا بیننده نداشته باشید نمی توانید محصول خود را عرضه کنید و یا به مشتری بفروشید. بهترین راه برای سر ریز کردن مخاطب به داخل پیج تان استفاده درست از ربات های فالوور یاب است. ربات هایی که با استفاده از ابزارهای مختلف و ایجاد اهداف مختلف اقدام به جذب فالوور می کند.

فردابات یکی از بهترین راهکارها برای رسیدن به اهداف بالا است. ما در سایت فردابات به شما برای مدیریت شبکه های اجتماعی کمک می کنیم. فردابات سایتی فراتر از صرفا فالوور یابی است. ما در فردابات کمک می کنیم که در شبکه های اجتماعی حرفه ایی تر دیده شوید. در زیر به بررسی و معرفی عملکرد این سرویس می پردازیم.

  1. نکته ی اول اینکه فردابات صرفا مخصوص اینستاگرام نیست و به کمک آن می توانید فیس بوک و توییتر را هم مدیریت کنید.
  2. در فردابات ما این امکان را به شما می دهیم که بتوانید به صورت همزمان اقدام به ارسال پست های مختلف در اینستاگرام، توییتر و فیس بوک کنید. بعبارتی دیگر شما برای معرفی خدمات و یا سایت خودتان نیاز نیست هربار در این شبکه های اجتماعی وارد شوید و جداگانه اقدام به ارسال محتوی کنید. این موضوع باعث افزایش فالوور شما در این سایت ها می شود
  3. باتوجه به فیلتر بودن شبکه هایی مثل توییتر و فیس بوک در ایران، ارسال محتوی در این شبکه ها صرفا با استفاده از فیلتر شکن امکان پذیر است. شما می توانید صرفا با یک بار وارد شدن به اکانتتان به این سایت ها در فردابات، در هر زمان و مکان دیگری صرفا با استفاده از فردابات و بدون استفاده از فیلتر شکن اقدام به ارسال پست در این شبکه ها کنید.
  4. امکان زمانبندی ارسال پست ها در تاریخ و ساعت و دقیقه ی خاصی برروی هرکدام از این شبکه های اجتماعی
  5. همچنین می توانید با استفاده از فردابات با ایجاد پیج ها و افراد مختلف هدف، اقدام به فعال کردن ربات فالووریاب کنید. درحالی که بسیاری از سایت های مختلف تنها خدمت افزایش فالوور به صورت فالوور یابی را با هزینه های زیادی به کاربران ارائه می دهند، فالوور یاب تنها یکی از امکانات فردابات است. شما می توانید در ربات فالوور یاب بافیلتر کردن اهداف برای فالو شدن توسط ربات تان افراد مختلف را به پیج تان وارد کنید. این موضوع می تواند در موفقیت پیج تان سهم بسزایی داشته باشد.
  6. ارسال خودکار دایرکت به افراد و اهداف محتلف برای معرفی پیج، سایت و یا محصول تان
  7. گزارش دهی آنلاین برای خدماتی که به شما ارائه شده است. شما با این امکان می توانید در هدف های مختلف تان دقت بیشتری کنید تا بتوانید بازدهی بیشتری در کارتان داشته باشید. بسیاری از مشتریان ما با استفاده از این راهکار به فروش سیصد درصدی رسیده اند!
  8. امکان ایجاد الگوهای مختلف برای ارسال کامنت و یا دایرکت های مختلف به افراد مختلف

از طرفی یکی از ترس های بسیاری از کاربران برای استفاده از این سایت ها، ترس از بلاک شدن توسط اینستاگرام است. ما سعی کرده ایم در بلاگ فردابات به این موضوعات بپردازیم تا بتوانیم بیشترین بازدهی را به مشتریانمان بدهیم. شما می توانید با مطالعه وبلاگ فردابات هم اطلاعات زیادی در رابطه با شبکه های اجتماعی و موفقیت در این شبکه ها بدست آورید.

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *