Pixel 4 به صورت Face Unlock و سایر به روزرسانی ها بهبود می یابد

Pixel 4 به صورت Face Unlock و سایر به روزرسانی ها بهبود می یابد

در اوایل این ماه ، گوگل اعلام کرد که به جای به روزرسانی های منظم اندرویدی دستگاه های ۴ پیکسل “Drip Feature Pixel” را به دست می آورند تا ویژگی های جدید را نشان دهند. این به روزرسانی اکنون وارد شده است و بیش از تغییرات مورد انتظار مانند غربالگری robocall و مرکز تماس تلفنی Duo، چند مورد شگفت زده استقبال شده است، همانطور که توسط XDA Developers و Android Police مشاهده شده است.
اول از همه ، Face Unlock اکنون می تواند تغییراتی در ظاهر شما مانند یک مدل مو یا ریش جدید ایجاد کند. به روزرسانی گوگل می گوید: “هنگامی که روشن است، تصاویر قفل صورت گاه به گاه برای ایجاد مدل های بهبود یافته صورت استفاده می شوند.” “این به شما کمک می کند با گذشت زمان شما را بهتر تشخیص دهید.” به روزرسانی همچنین اشاره می کند که این مدل ها در تراشه امن Titan Pixel 4 ذخیره می شوند.
همانطور که انتظار می رود، این بروزرسانی همچنین پشتیبانی eSIM T-Mobile را به دستگاه های Pixel 4 ارائه می دهد. این بدان معناست که شما می توانید بلافاصله دستگاه خود را بدون اینکه منتظر تحویل فیزیکی سیم کارت باشید، فعال کنید و همچنین از eSIM در رابطه با یک سیم کارت فیزیکی برای دریافت تماس و متون از دو شماره استفاده کنید. سرانجام، پیکسل ۴ اکنون از GNSS با فرکانس دوگانه پشتیبانی می کند، بنابراین می تواند دو سیگنال ماهواره ای را بطور همزمان، از طریق GPS یا ماهواره های Galileo ردیابی کند. این به نوبه خود ردیابی دقیق تر موقعیت مکانی را ارائه می دهد.
با جریان جدید به روزرسانی، Google به وضوح در تلاش است تا دستگاه های پرچمدار خود را از دیگران در اندروید متمایز کند.

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *