تخفیف دوربین امنیتی داخلی و خارجی بی سیم Arlo Ultra 4K

تخفیف دوربین امنیتی داخلی و خارجی بی سیم Arlo Ultra 4K

این دوربین پیشرفته دارای زوم خودکار، ردیابی خودکار شیء و نمای دید ۱۸۰ درجه ای است.
از بسیاری جهات ، Arlo Ultra از جمله دوربین های امنیتی است. این دوربین از قابلیت های زیادی برخوردار است – این یک دوربین بی سیم است که می تواند در داخل خانه یا خارج از آن قرار گیرد ، ویدیوی HDR 4K را ارائه می دهد و می تواند هنگامی که چیزی را در زمینه دید خود مشاهده می کند زوم و ردیابی خودکار را انجام دهد. و دارای حالت های تشخیص برای افراد، حیوانات، وسایل نقلیه و بسته ها است. هم اکنون آمازون Arlo Ultra را با قیمت ۱۸۰ دلار به فروش می رساند. این ۱۲۰ دلار تخفیف از قیمت لیست و ارزان ترین ما تاکنون دیده ایم.
برای استفاده از Arlo Ultra به یک Arlo Smart Hub نیاز دارید که جداگانه با ۱۵۰ دلار فروخته می شود. و اگر تازه وارد Arlo هستید ، شایان ذکر است که Ultra کمی از پهنای باند است که از طریق شبکه Wi-Fi خانه شما اتصال می دهد. در بررسی ما درباره Arlo Ultra ، مگول ولرتتون ، سردبیر CNET خاطرنشان کرد: “وضوح ۴k آن پهنای باند زیادی را به خود اختصاص می دهد و اگر اتصال شما کوچک باشد ، ممکن است با تنظیم Wi-Fi فعلی شما مطابقت نداشته باشد.”
اما اگر شما در حال حاضر یک کاربر Arlo هستید ، ممکن است زمان مناسبی باشد تا در نهایت آن دوربین اضافی را به شبکه خود اضافه کنید.
Netgear پس از تولید مجموعه ای از دوربین های امنیتی موفقیت آمیز Arlo Technologies را در سال ۲۰۱۸ به عنوان یک شرکت مستقل و با معامله عمومی بازگرداند.
به نظر می رسد که Arlo شایع ترین مشکلات ثبت شده را برطرف کرده است: اتصال بی سیم ناسازگار، عمر باتری کوتاه و عدم توانایی در پخش فیلم ۴k . در هنگام ارزیابی دوربین ، هیچکدام از این موارد ظاهر نشد. به همین ترتیب، Arlo Ultra یکی دیگر از دوربین های امنیتی قدرتمند از یک برند است که در معرفی هر محصول جدید در صدر قرار دارد.
برای این بررسی ، Arlo یک کیت ۴۰۰ دلاری را با یک Arlo Ultra و Arlo SmartHub مورد نیاز خود ارسال کرد. هر Arlo Ultra اضافی ۳۰۰ دلار قیمت دارد. اگر می دانید بیش از یک دوربین از حالت دریافت برخوردار هستید ، می توانید با خرید یک کیت چند دوربینی، اندکی صرفه جویی کنید: یک بسته دو دوربین با هاب ۶۰۰ دلار قیمت دارد ، بسته نرم افزاری سه دوربین ۸۰۰ دلار و یک بسته چهار دوربین با توپی با قیمت ۱۰۰۰ دلار وجود دارد.

تخفیف دوربین امنیتی داخلی و خارجی بی سیم Arlo Ultra 4K 

مجموعه طراحی و ویژگی های Arlo Ultra

Arlo Ultra طراحی را ساده تر می کند. بدنه سفید، مارک دار و دوربین سیاه هنوز نشانه های اصلی طراحی هستند، اما Ultra از لحاظ ظاهری بسیار سنگین تر از Arlo HD یا Arlo Pro و Arlo Pro 2 است.
Arlo Ultra مجموعه ای از ویژگی ها رات برای بار اول در خط دوربین Arlo ارائه می دهد: فیلم ۴k با HDR قابل توجه ترین است، اما این دوربین همچنین دارای یک میدان دید ۱۸۰ درجه، دید در شب رنگی، زوم خودکار ، ردیابی و یکپارچه ۱۰۰ نور لامپ LED. همچنین یک جفت میکروفن نویزگیر صدا و آژیر داخلی دوربین وجود دارد. در سایر دوربین های Arlo آژیر درون ایستگاه پایه ساخته می شود. سرانجام، مانیتور دوربین دوباره طراحی شده است و کابل شارژ مغناطیسی جدیدی وجود دارد که امکان ضبط مداوم ۷/۲۴ را فراهم می کند.
Arlo Ultra با اشتراک یکساله رایگان از برنامه ذخیره سازی ابر هوشمند Arlo – در غیر این صورت با قیمت ۱۰ دلار در ماه – همراه است که به شما امکان می دهد تا از ۱۰ دوربین Arlo را به مدت ۳۰ روز فیلمبرداری کنید. اگر هنوز هم به حافظه ابری با انقضای آن برنامه تمایل داشته باشید، می توانید برنامه اصلی Arlo Smart را انتخاب کنید ، که ۳۰ روز سابقه فیلم را برای یک دوربین واحد با قیمت ۳ دلار در هر ماه یا برنامه Arlo Smart Elite فراهم می کند که ۶۰ روز حداکثر ۲۰ دوربین با قیمت ۱۵ دلار در هر ماه. Arlo Ultra همچنین می تواند یک کارت حافظه microSD داشته باشد.

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *