Fossil جهت باتری سفارشی خود برای ساعت های هوشمند اقدام می کند

Fossil جهت باتری سفارشی خود برای ساعت های هوشمند اقدام می کند

به نظر می رسد حالت های باتری Fossil که باعث شده اولین بار در ساعت های هوشمند Gen 5 انجام شود ، بسیار بهتر از مواردی است که به طور پیش فرض با سیستم عامل Wear OS همراه است. احتمالاً این مورد Fossil را نیز به طور غافلگیرانه بدست آورده است ، زیرا این شرکت قرار نبود آنها را به ساعت های هوشمند دیگری یا حداقل در بسیاری از آنها ببرد.
در حال حاضر چهار حالت باتری سفارشی در Fossil Gen 5 موجود است که به کاربران امکان می دهد ساعت های هوشمند خود را متناسب با نیاز خود تنظیم کنند: حالت روزانه، حالت طولانی، حالت زمان و حالت سفارشی.

Fossil جهت باتری سفارشی خود برای ساعت های هوشمند اقدام می کند


بلافاصله پس از عرضه Gen 5 در بازار، Fossil قول داد که این حالت های باتری را به ساعت های هوشمند دیگری منتقل کند اما دقیقاً چه زمانی گفته نشده است. AndroidAuthority اکنون گزارش می دهد که Fossil تأیید کرده است که این حالت های باتری سفارشی به برخی ساعت های هوشمند Snapdragon Wear 3100 مجهز به ساعت هوشمند خود در برخی از نقاط منتقل خواهد شد.
البته ما در مورد ساعت های هوشمند Fossil که از تراشه Snapdragon Wear 3100 استفاده می شود، صحبت می کنیم، نه سایر دستگاه های پوشیدنی متعلق به شرکت های دیگر. اگر یکی از ساعت های هوشمند زیر را دارید، انتظار داشته باشید که این هفته یک به روزرسانی را دریافت کنید: Fossil Sport ، Puma Smartwatch ، Kate Spade Scallop Sport ، Diesel Axial و Fadelite ، Michael Kors MKGO.
با مراجعه به تنظیمات / سیستم / به روزرسانی های سیستم، اطمینان حاصل کنید که اگر یکی از ساعت های هوشمند در لیست بالا را دارید، به روزرسانی را دریافت کرده اید یا خیر.

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *