Xiaomi Mi Band 5 با نمایشگر ۱.۲ اینچی و NFC در واحدهای جهانی

Xiaomi Mi Band 5 با نمایشگر ۱.۲ اینچی و NFC در واحدهای جهانی

Mi Band 4 Xiaomi به لطف مجموعه ویژگی های مناسب قیمت مناسب و در دسترس بودن جهانی یکی از پرفروش ترین ردیاب های بدنسازی در بازار است. این یکی از دلایل موفقیت مداوم شیائومی در بازار پوشیدنی در طول نیمه دوم سال ۲۰۱۹ است و بدون شک نام تجاری به دنبال دستیابی به این موفقیت در سال ۲۰۲۰ خواهد بود.
مجموعه ای از نشت ها در Mi Band 5 آتی را تحت تأثیر قرار داده است – نمایشگر بزرگتر ۱.۲ اینچی و همچنین NFC را در نسخه جهانی نشان می دهند.
با افزودن گزینه های جدید پرداخت بیشتری از جمله پشتیبانی Google Pay امکان پذیر است. Mi Pay Xiaomi تنها گزینه پرداختی است که در Mi Band 4 پشتیبانی می شود اما با راه اندازی Mi Band 5 تغییر می کند.
قیمت شایعات از آغاز CNY 179 (25 دلار) در چین شایع است، اما طبق معمول، باید انتظار داشته باشیم که قیمت نسخه برای نسخه بین المللی افزایش یابد. شرکت Huia شرکت تابعه Xiaomi قبلاً کار خود را در Mi Band 5 تأیید کرده است و ما می توانیم انتظار داشته باشیم که انتشار چینی ها در ماه ژوئن برگزار شود.

Xiaomi Mi Band 5 با نمایشگر 1.2 اینچی و NFC در واحدهای جهانی

ویژگی ها

Mi Band 5 می تواند صفحه نمایش بسیار بزرگتری نسبت به Mi Band 4 به همراه آورد
گروه تناسب اندام می تواند از طریق NFC از Google Pay پشتیبانی کند
Mi Band 5 می تواند در ژوئن سال ۲۰۲۰ راه اندازی شود
Mi Band 4 از شیائومی یکی از محبوب ترین محصولات پوشیدنی این شرکت در سال گذشته بود. این شرکت بخشهای مختلفی از باند را در سراسر کشور به فروش می رساند و دلیل این امر این بود که نه تنها سخت افزار ردیابی تناسب اندام را با خود به همراه آورد بلکه استراتژی تهاجمی قیمت گذاری پیشینیان خود را نیز حفظ کرد.
و اکنون ، گزارش ها حاکی از آن است که شیائومی در حال حاضر کار خود را در Mi Band 5 آغاز کرده است که انتظار می رود با یک صفحه نمایش ۱.۲ اینچی در کنار پشتیبانی NFC برای نوع جهانی آن وارد بازار شود.
در حالی که گنجاندن صفحه نمایش بزرگتر می تواند یک حرکت محبوب باشد، تصمیم شیائومی برای اضافه کردن NFC می تواند مهمتر باشد زیرا هم اکنون می تواند گزینه های پرداخت بیشتری از جمله پشتیبانی Google Pay را پشتیبانی کند.

Xiaomi Mi Band 5 با نمایشگر 1.2 اینچی و NFC در واحدهای جهانی

در حال حاضر ، Mi Pay شیائومی تنها گزینه پرداختی است که در Mi Band 4 پشتیبانی می شود اما با وجود فناوری جدید موجود در این سیستم، با راه اندازی Mi Band 5، این تغییر خواهد کرد. برای یادآوری کاربران، Mi Band 4 و ۳ نیز با NFC عرضه شدند. با این حال، ویژگی های آن فقط در چین پشتیبانی می شدند و در سطح جهان برای کاربران در دسترس نیست. جدا از این ، این گزارش همچنین نشان می دهد که Mi Band 5 در چین ۱۷۹ یوان هزینه خواهد داشت و در ژوئن بعدا در سال ۲۰۲۰ راه اندازی می شود. این باید Mi Band 5 را برای یک استراتژی قیمت گذاری مشابه مانند Mi Band 4 در هند تنظیم کند. همچنین پیش بینی می شود که در سال ۲۰۲۰ ، شیائومی تعداد زیادی گوشی جالب از جمله Mi 10 و Mi 10 Pro را راه اندازی کند. از میان این دو ، Mi 10 در AnTuTu مشاهده شده است و برخی از تصاویر از پنل پشتی گوشی نیز منتشر شده است. معیارهای AnTuTu مشخصات دستگاه را فاش نمی کنند ، اما امتیاز این ایده را به ما می دهد که از عملکردی که انتظار دارید بیش از تلفن های هوشمند سری Snapdragon 855 باشد ، بهره مند شوید. دستگاه نمونه اولیه Mi 10 Pro با نمره ۵۶۰۲۱۷ ، ساعت میزبان تلفن های هوشمند Snapdragon 855 Plus را از چند ماه پیش منتشر کرد.

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *