Samsung Galaxy Fold 2 با اسنپدراگون ۸۵۵ و دوربین سلفی ۱۰ مگاپیکسلی

Samsung Galaxy Fold 2 با اسنپدراگون ۸۵۵ و دوربین سلفی ۱۰ مگاپیکسلی

شور و هیجان برای گلکسی S20 سامسونگ به وضوح قابل مشاهده است. به خصوص اکنون که این گوشی به صورت عمودی تاشو شده است در تصاویر لایو مشاهده شده است و در واقع می تواند در رویداد ۱۱ فوریه به S20 روی صحنه بپیوندد.
اکنون یک اسکوپ جدید با یک حسن نیت ارائه می دهد که می تواند از چیپست قدیمی Snapdragon 855 پیروی کند و به عنوان جایگزین برند ۸۶۵ جدید پیروی کند.
توضیحات مربوط به این امر ناشناخته است ، با این حال تقریباً به طور قطع Galaxy Fold 2 برای مدتی در حال بهبود بوده است – زودتر از اسنپدراگون ۸۶۵ حتی در اینجا نیز وجود داشته است.

Samsung Galaxy Fold 2 با اسنپدراگون 855 و دوربین سلفی 10 مگاپیکسلی

همچنین این واقعیت وجود دارد که اسنپدراگون ۸۶۵ فاقد یک مودم داخلی است، که به یک طراحی پیچیده تر نیاز دارد، که نمی تواند از آنچه در حال حاضر یک پروژه بسیار بلندپروازانه است استقبال کنید.

اطلاعات کمی در مورد SM-F700F ، که توسط این منبع به اشتراک گذاشته شده است ، مربوط به دوربین سلفی است. گفته می شود که یک واحد ۱۰MP است. این به طور بالقوه می تواند همان ماژول موجود در سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ و Note10 + باشد.

لینک مرتبط: معرفی گوشی های Galaxy S10 Lite و Note10 Lite

تنها اطلاعات کمی که در حال حاضر در مورد Fold 2 می دانیم این است که ظاهراً نوعی شارژ Super Fast را در اختیار شما قرار خواهد داد. شاید این امر در درجه اول با یک باتری بالقوه دو تکه قرار داشته باشد.

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *