OnePlus از صفحه نمایش جدید ۱۲۰HD QHD OLEDرونمایی می کند

OnePlus از صفحه نمایش جدید ۱۲۰HD QHD OLEDرونمایی می کند

همانطور که انتظار می رفت، OnePlus امروز یک رویداد ارتباطی فناوری صفحه نمایش برگزار کرد و جزئیات جدیدی از فناوری نمایشگر موبایل خود را ارائه داد. طبق گفته مدیرعامل شرکت پیت لاو در Weibo ، این فناوری اکنون رسماً از مرحله تحقیق و توسعه خارج نشده است، این امر باعث می شود که احتمالاً در تلفن های OnePlus 8 آینده ظاهر نشود. طبق یک منبع خودی صنعت ، می توان انتظار داشت OLED جدید براق را در OnePlus 8 Pro مشاهده کنیم.

واقعیت جالب این داستان این است که OnePlus به اندازه کافی اطلاعات خوبی برای برخی از اسلایدها با تراکمی از اطلاعات به نمایش گذاشته است، و جزئیات این صفحه نمایش جدید را نشان می دهد.
ستاره نمایش در اینجا البته نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز است. به عنوان تضمین بیشتر، OnePlus همچنین نرخ نمونه گیری لمسی ۲۴۰ هرتز و همچنین ۸.۳ میلی متر زمان ارائه برای هر فریم را تبلیغ می کند.

لینک مرتبط:OnePlus سری جدید Optimized Charging برای صرفه جویی در سلامت باتری

با بیان این موضوع، آنچه که OnePlus از آن با عنوان “Smooth Chain” می نامد، داریم. از آنچه ما می توانیم جمع آوری کنیم، ترکیبی از بهینه سازی سخت افزار و نرم افزار را در کل ورودی لمسی و صفحه نمایش خروجی نمایش می دهد ، به طوری که تاخیر بین ورودی و پاسخ تا حد ممکن پایین می آید. به نظر می رسد نوعی صاف کردن فریم در بازی ها، مشابه آنچه هواوی با GPU Turbo با فناوری خود دارد، در اینجا بازی می کند، اگرچه ما هنوز هیچ ویژگی خاصی نداریم.

MEMC یکی دیگر از ویژگی های خوب، حتی اگر از نظر مفهومی جدید نباشد. این مخفف عبارت Motion Estimation، Motion Compensation است و در واقع یک لایه داخلی درج و درون یابی قاب هوشمند است که می تواند ویدیوی فریمر پایین را تا ۱۲۰ فریم در ثانیه شبیه سازی پردازش کند. این کار باید در زمان واقعی انجام شود زیرا توسط یک تراشه مستقل در خود نمایشگر کنترل می شود.
این شرکت با استفاده از متریک دقت JNCD (Just Noticeable Color Difference Color) و ارزش پایین تر از ۰.۸ را دارد. هر چیزی زیر ۱ در این مقیاس عالی است.
پنل جدید نیز با ۱۰ بیتی صدق می کند، در کل ۱.۰۷ میلیارد رنگ. البته هیچ اشاره ای به پشتیبانی HDR نیست. شاید OnePlus هنوز روی گواهینامه کار کند. سرانجام، این پنل های جدید دارای ۴۰۹۶ سطح تنظیم روشنایی هستند که از ۱۰۲۴ است. این می تواند برای هر نوع اجرای احتمالی HDR مفید باشد.

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *