OnePlus سری جدید Optimized Charging برای صرفه جویی در سلامت باتری

OnePlus سری جدید Optimized Charging برای صرفه جویی در سلامت باتری

OnePlus Warp Charge ، فناوری شارژ سریع سیمی که در سری OnePlus 7 و ۷T یافت می شود ، از فناوری شارژ SuperVOOC OPPO گرفته شده است. برخلاف تحویل USB Power ، Qualcomm Quick Charge و سایر فناوریهای شارژ سریع سیم که در درجه اول ولتاژ را تعدیل می کنند ، Warp Charge جریان شارژر را تعدیل می کند. این به OnePlus اجازه می دهد تا ضمن محدود کردن بیش از حد گرم شدن تلفن هوشمند ، سرعت شارژ سریع را فراهم کند. مسئله این اجرا این است که آدابتر شارژ همانند کابل شارژ باید بسیار ضخیم باشد. با این حال ، نگرانی دیگر ، یکی که باتری های LiPo روی تمام تلفن های هوشمند تأثیر می گذارد ، تخریب ظرفیت باتری با گذشت زمان است. برای این منظور ، OnePlus ویژگی جدیدی را برای کمک به بهبود طول عمر باتری در دست اجرا دارد.

OnePlus سری جدید Optimized Charging برای صرفه جویی در سلامت باتری 

همانطور که OnePlus می نامد ، از زمان OxygenOS Open Beta 7 در سری OnePlus 7 موجود است.با فعال بودن این ویژگی ، تلفن شما قبل از قطع موقت ۸۰٪ شارژ می شود. سپس ، از آلارم یا تقویم شما (زنگ بعدی یا اولین رویداد در تقویم شما) اطلاعاتی را دریافت می کند تا ۱۰۰ دقیقه قبل از رویداد شارژ خود را ادامه دهید تا تلفن شما تا زمان بیدار شدن از بین برود. با گذشت زمان ، این ویژگی همچنین می تواند زمان بیدار شدن معمول شما را بیاموزد ، بنابراین تلفن شما درست قبل از خاموش کردن شارژر آماده خواهد بود.

OnePlus سری جدید Optimized Charging برای صرفه جویی در سلامت باتری 

این ویژگی ممکن است در نگاه اول کمی غیر ضروری به نظر برسد. از این گذشته ، باتری بسیار سریع شارژ می شود ، بنابراین حتی نیازی به شارژ یک شبه نیز وجود ندارد. با این حال ، برخی از افراد تلفن خود را در طول شب متصل می کنند ، که می تواند بر ماندگاری باتری تلفن هوشمند شما تأثیر بگذارد. OnePlus امیدوار است که این ویژگی با کاهش گرمای باتری در طولانی مدت باعث کاهش این تخریب شود. این ویژگی اکنون برای کاربران سری OnePlus 7 که هم اکنون در OxygenOS Open Beta ثبت نام کرده اند در دسترس است و پیش بینی می شود بزودی سایر دستگاه های OnePlus از آن خارج شوند.

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *