Xbox Console Streaming و امکان استفاده از بازی های xbox one با گوشی اندروید

Xbox Console Streaming و امکان استفاده از بازی های xbox one با گوشی اندروید

در ایالات متحده و انگلیس آزمایش سرویس Xbox Console Streaming مایکروسافت شروع شده است که هر بازی Xbox One را به یک دستگاه اندرویدی منتقل می کند. پیش نیازهای خدمات کمی محدود کننده است، اما با طی کردن مراحل به شما امکان می دهد در طول کار یا رفت و آمد خود در مدرسه چند گیم انجام دهید.
سرویس Xbox Console Streaming نباید با دو ابتکار جریان مایکروسافت دیگر اشتباه گرفته شود: سرویس پخش xCloud که محاسبات ابری را خاموش می کند و شبیه به Stadia گوگل و برنامه Xbox Console Companion برای دستگاه های ویندوز ۱۰ است که امکان پخش بازی های Xbox را امکان پذیر می کند.

Xbox Console Streaming و امکان استفاده از بازی های xbox one با گوشی اندروید

Xbox Console Streaming پاسخی برای PS4 Remote Play است که اجرای سونی برای پخش بازی های PS4 به یک دستگاه اندرویدی است. برای شروع کار با Xbox Console Streaming ، این پیش شرط ها وجود دارد:
۱- با کنسولی که در Alpha یا Alpha-Skip-Ahead ثبت شده است ، یک Xbox Insider در ایالات متحده یا انگلیس باشید.
۲- بازی های Xbox One خود را نصب کرده باشید، از جمله عناوین Xbox Game Pass (پشتیبانی از بازی های Xbox و Xbox 360).
3- گوشی یا تبلت با Android 6 یا بالاتر که دارای بلوتوث ۴.۰ است.
۴- یک کنترلر بلوتوث Xbox One Wireless.
5- برنامه Xbox Game Streaming از store Play.
با این کار ، قدم بعدی این است که برنامه Xbox Game Streaming را راه اندازی کنید و روال را طی کنید، از این طریق مناسب بودن برنامه با سیستم شبکه خانگی، کنسول و کنترلر شما ارزیابی خواهد شد.
پیش نمایش جریان کنسول Xbox از امروز جهانی می شود. این بدان معناست که همه کاربرانی که به عنوان Xbox Insider ثبت نام کرده اند می توانند بازیهای بارگیری شده خود را مستقیماً از Xbox One به تلفن هوشمند یا تبلت اندرویدی خود پخش کنند.

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *