هدفون بلوتوث (Canalys)

هدفون بلوتوث (Canalys)

به گفته کارشناسان، ۳ میلیارد اسباب بازی هوشمند در سال ۲۰۲۳ در سراسر جهان تحویل داده می شود که از ۲.۴ میلیارد در سال ۲۰۱۹ خواهد بود. نیمی از این تلفن های همراه ۱.۵ میلیارد است و این نشان از یک پیشرفت کوچک اما منظم دارد.
بزرگترین رده بعدی دستگاه صوتی شخصی هوشمند خواهد بود. این شامل هر چیز کوچکی است از هدست های بی سیم واقعی (TWS) گرفته تا هدفون ها با ۷۲۶ میلیون سیستم پیش بینی شده برای عرضه در سال ۲۰۲۳ ، این نکته بزرگی است.

هدفون بلوتوث (Canalys)

در کوتاه مدت،هدفون بلوتوث  Canalys پیش بینی می کند که میزان تحویل دستگاه صوتی شخصی در سال جاری به ۴۹۰ میلیون سیستم برسد، توسعه ۳۲.۱٪ در مقایسه با سال ۲۰۱۵ است. نمودار زیر را بررسی کنید – محور مستقیم مخفف توسعه ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰ ، محور قائم است. رشد پایدار از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۳ را دنبال می کند.

هدفون بلوتوث (Canalys)

دستگاه های صوتی بزرگتر – بلندگوهای صوتی هوشمند – دومین دسته سریع رشد هستند با افزایش ۲۱.۷ درصدی، پیش بینی می شود تولید کنندگان امسال ۱۵۰ میلیون سیستم را جابجا کنند. تا سال ۲۰۲۳ بلندگوهای صوتی هوشمند تقریباً به اندازه باندهای هوشمند برجسته خواهند بود.
به نظر می رسد که اپل در واقع iPod زیر خود را کشف کرده است. پیش بینی می شود AirPod و همچنین سرویس Watch تا پایان امسال از Mac و همچنین iPad نیز فراتر روند. با این حال، هدفون بلوتوث  Canalys توضیح می دهد که اپل نیاز به تولید کنندگان مختلف دیگر دارد، که در تلاش هستند تا جامعه اکولوژیکی مرتبط با وسایل خود را ایجاد کنند و همچنین به روشی مشابه تجربه کاملی را ارائه دهند.

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *