جشنواره نوروزی سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل با قرعه کشی هفتگی یک گوشی شروع شد

جشنواره نوروزی سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل با قرعه کشی هفتگی یک گوشی شروع شد
بدون نظر, ۱۳/۱۲/۱۳۹۸, توسط , در موبایل
واحد خبر mobile.ir :

جشنواره نوروزی سیم کارت های هوشمند شاتل موبایل با قرعه کشی هفتگی یک گوشی هوشمند، اعطای دقایق رایگان مکالمه داخل و خارج شبکه در شب عید، اعطای یک و نیم گیگ اینترنت همراه هفتگی بدون قرعه کشی و قرعه کشی یک دستگاه کنسول بازی PS4 آغاز شد. به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، همه مشترکین قدیمی و جدید سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل، تا ۲۹ فروردین با فعال سازی سیم کارت و برقراری اولین تماس، خرید و فعال سازی مودم، خرید شارژ، خرید بسته و یا هر دقیقه برقراری تماس خارج شبکه در جشنواره نوروزی شاتل موبایل امتیاز کسب می‌کنند و در قرعه کشی هفتگی هفت گوشی هوشمند و یک کنسول بازی PS4 شرکت داده می‌شوند.

همچنین تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های شاتل موبایل، با رسیدن امتیازها به سقف معینی، علاوه بر افزایش شانس شرکت در این قرعه‌کشی‌ها، یک و نیم گیگابایت اینترنت همراه هفتگی بدون انجام قرعه‌کشی دریافت می‌کنند.

براساس این گزارش، شاتل موبایل در شب عید نوروز نیز بسته های مکالمه داخل و خارج شبکه و بسته های اینترنت همراه به مشترکین سیم‌کارت‌های هوشمند خود هدیه می‌دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص جشنواره نوروزی شاتل موبایل، انتخاب شماره و خرید سیم‌ کارت هوشمند شاتل با پوشش سراسری ۳G و ۴G و پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، به وب‌سایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنید یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل تماس بگیرید و فرآیند ثبت نام و تحویل سیم‌کارت را درب منزل خود انجام دهید.

برچسب ها :
mobile.ir

درباره آریا پارسا

چند ساله که برنامه نویسی می کنم. به دنیای دیجیتال و وب بسیار علاقه مندم و سعی می کنم هر روز در دیجی وبی مطالب مفیدی را برای شما دوستان ارسال کنم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *