تست کرونا آنلاین : test.corona.ir

تست کرونا آنلاین : test.corona.ir

وزارت بهداشت برای تست کرونا بصورت آنلاین سامانه تست کرونا را راه اندازی کرده است ، اگر شما هم جزو کسانی هستید که احساس میکنید کرونا گرفته اید برای اینکه پیش از حضور در مراکز بیمارستانی و افزایش خطر ابتلا به این بیماری ابتدا به وب سایت معرفی شده از سمت وزارت بهداشت وارد شده و به سوالات اشاره شده در این وب سایت پاسخ دهید پس از پاسخ به سوالات شما می توانید از تایید یا عدم تایید تست کرونای خودتان باخبر شوید.

تست آنلاین کرونا

یکی از مهم ترین نکاتی که توسط پزشکان مطرح می شود این است که قبل از اینکه بدانید کرونا دارید یا خیر به مراکز درمانی مراجعه ننمایید دلیل این موضوع این است که اگر کرونا هم نداشته باشید با مراجعه به مراکز درمانی با توجه به اینکه مطمئنا در مراجعین افرادی وجود دارند که آزمایش کرونایشان مثبت است وجود دارد این امکان وجود دارد که شما کرونا نداشته باشید و با مراجعه به مراکز درمانی با توجه به درصد همه گیری این بیماری به این بیماری در مراکز درمانی مبتلا شوید.

حتما این نکته را توجه داشته باشید که اگر شک دارید در گرفتن کرونا از وب سایت test.corona.ir استفاده نمایید و تست کرونایتان را اول با پاسخ به سوالات در وب سایت بگیرید و سپس در صورت مثبت بودن سوالات و تست آنلاین تان به پزشک مراجعه نمایید.

سامانه انلاین تست کرونا

سوالاتی که در این تست از شما پرسیده می شود احتمال اینکه شما به این بیماری مبتلا شوید وجود دارد ، از شما پرسیده می شود. و با توجه به موارد مشخص می شود که شما کرونا دارید یا خیر .

تست کرونای انلاین

اگر شما هم استرس گرفتن کرونا را دارید مواردی که می تواند شما را دچار مشکل کند در این سوالات مطرح می شود که می تواند یک راهکار کلیدی برای جلوگیری از کرونا است. اگر تجربه ای از این موضوع دارید در بخش نظرات اعلام فرمایید.

بیشتر بخوانید :

کرونا در ایران به کجا خواهد رسید ؟

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *