جیلی کلید خودرو را با پهپاد به مشتری تحویل می‌دهد

جیلی کلید خودرو را با پهپاد به مشتری تحویل می‌دهد

مشتریان خودرو در چین کلید خودروهایشان را با استفاده از پهپاد و بدون تماس با افراد دیگر دریافت می‌کنند. جیلی یکی از پیشروترین شرکت‌های خودروسازی در چین است و نقش مهمی را در پیشرفت بازار داخلی این شرکت بازی می‌کند. پس از شیوع گسترده ویروس کرونا جیلی نه‌تنها تمهیداتی را برای محافظت از کارمندان خود به کار گرفت بلکه برای محافظت از مشتریان خود در برابر بیماری کووید ۱۹ نیز دست به ابتکار جالبی زد.

درحالی‌که برخی از اقدامات جیلی مانند ضد عفونی کردن خودروها و تهیه لباس مخصوص برای کارکنان کاملا استاندارد هستند؛ اما روش این شرکت برای تحویل خودروها به مشتریان متفاوت و جدید است. جیلی برای این کار به پهپادها متوسل شده است. 

مقاله‌های مرتبط:

در سیستم تحویل خودروی جدید جیلی امکان تحویل خودرو به مشتریان در منزل یا محل کار وجود دارد. در این سیستم یک پهپاد کلید خودرو را در محل مورد نظر به مشتری تحویل می‌دهد. این پهپاد تا منزل مشتری و حتی بالکن خانه رفته و کلید را در اختیار مشتری قرار می‌دهد. 

این پهپادها کلید خودرو را در یک کیف کوچک به مشتری می‌رسانند و به این ترتیب هیچ تماس بین‌انسانی پیش نمی‌‌آید. جیلی اعلام کرده که تنها در ماه فوریه موفق به فروش ۱۰ هزار دستگاه خودرو به‌صورت آنلاین شده است. این خودروهای فروخته شده به‌صورت آنلاین سپس به نمایندگی‌ها ارسال می‌شوند تا اقدامات لازم برای تحویل آن‌ها به مشتریان در منزل پیگیری شود. 

درباره محمد حسینی راد

چند سالی هست که در دنیای دیجیتال مشغول فعالیتم. کارشناسی ارشد نرم افزار خوندم و از اینکه دارم مطالب مرتبط با زمینه کاری خودم را انتشار می دهم بسیار خرسندم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *