راهکار شرکت دانش بنیان پلاک برای ضدعفونی استاندارد محیط کار

راهکار شرکت دانش بنیان پلاک برای ضدعفونی استاندارد محیط کار

این روزها دغدغه اصلی همه افراد، پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا است. به همین منظور همه سیستم‌ها و ادارات برای مبارزه با این ویروس اقدام کرده تا شیوع کرونا را کنترل کنند.

باتوجه به اینکه مدتی است موضوع فاصله­‌گذاری اجتماعی از سوی وزارت بهداشت مطرح شده و به در حال انجام است، اما با شروع کسب‌­وکارها و راه‌­اندازی دوباره مشاغل، تحقق این امر سخت به‌نظر می­‌رسد. البته با وجود اینکه ضدعفونی کردن محیط­‌های کاری توسط ادارات و سازمان­‌ها از سوی وزارت بهداشت اجباری شده، اما هنوز نگرانی­‌هایی در مورد ضدعفونی صحیح و کامل محیط­‌های کاری وجود دارد. به همین دلیل، مدیران ادارات و سازمان­‌ها در این مقطع حساس، وظیفه سنگینی به عهده دارند.

در این مقطع، انجام اقدامات ایمن و کم‌هزینه در زمینه ضدعفونی کردن محیط‌­های کاری توسط متخصصان این امر، می‌تواند به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در محل کار و حتی جلوگیری از انتقال آن به خانه کمک کند، حضور متخصصان ضدعفونی در محیط­‌های کاری و منازل موجب کاهش استفاده از مواد ضدعفونی شده و هزینه‌­ها را نیز کاهش می­‌دهد. البته باتوجه به اینکه در مرحله حساسی از شیوع این ویروس قرار داریم، بهتر است عملیات ضدعفونی ادارات و محیط­‌های کسب­‌وکار و همچنین منازل به‌صورت دوره­ای انجام شود.

متخصصان ضدعفونی سامانه «پلاک» با تشخیص نقاط پرخطر ادارات، مغازه‌ها و شرکت‌ها و همچنین ضدعفونی با مواد بدون خطر و بدون هیچ آسیبی ویروس‌ها را از بین می‌برند و فضای ایمنی را برای کارمندان فراهم می‌کنند.

پلاک

نکته بسیار مهم این است که کار متخصصان شرکت پلاک، هیچ خللی در روند کاری اداره‌ها، شرکت‌ها و مغازه‌ها ایجاد نمی‌کنند. مواد استفاده شده توسط پلاک نیاز به شستشو ندارند، و تمام محصولات مورد تأیید وزارت بهداشت و FDA است. باتوجه به بی‌خطر بودن این مواد و استفاده آن‌ها در صنعت مواد غذایی، رستوران‌ها و فست‌فودها هم می‌توانند به‌راحتی محل کار خورد را در اختیار متخصصان پلاک بگذارند تا آن‌ها فضایی پاک را در اختیار مشتریان قرار بدهند.

تمیز کردن و ضد عفونی تجاری و اداری، ضد عفونی و تمیز کردن عمقی منازل، ضد عفونی خودرو، تست اولیه کرونا (تشخیص ملکولی PCR)، تست اولیه تشخیص بیماری های ویروسی که شامل ۴ فاکتور و شاخص خونی است، تست قطعی کرونا و تشخیص سرلوژی و تست آنتی بادی از جمله خدماتی است که سامانه پلاک به شما ارائه می‌دهد. نکته حائز اهمیت این است که در حین کار این متخصصان، هیچ خللی در کار پرسنل و کارمندان ایجاد نمی‌شود.

پلاک

سامانه «پلاک» سعی دارد با ارایه خدماتی مثل نظافت و ضدعفونی محل کار به‌همراه آزمایش‌­های غربالگری منطبق با پروتکل‌­های استاندارد که هم‌سو با دستورالعمل­‌های وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی است، نگرانی هموطنانمان را برطرف کند.

درباره محمد حسینی راد

چند سالی هست که در دنیای دیجیتال مشغول فعالیتم. کارشناسی ارشد نرم افزار خوندم و از اینکه دارم مطالب مرتبط با زمینه کاری خودم را انتشار می دهم بسیار خرسندم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *