استفاده از قدرت طبیعی بخار مختص ظروف و البسه‌ای تمیز‌تر و ایمن‌تر

استفاده از قدرت طبیعی بخار مختص ظروف و البسه‌ای تمیز‌تر و ایمن‌تر

لوازم خانگی با تکنولوژی های روز تغییرات بسیار جذابی را در عصر حاضر دارند ، در این مقاله به بررسی برخی از محصولات شرکت ال جی در لوازم آشپزخانه بویژه ماشین ظرفشویی ال جی خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

حفظ بهداشت خانه تاکنون راه درازی پیموده تا به بهبود تندرستی و رفاه فردی امروزی برسد. در این میان لوازم‌خانگی نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنند؛ زیرا نه‌تنها از پس شستشوی یک‌باره حجم زیادی از لباس‌ها و ظروف برمی‌آیند، بلکه وقت آزاد بیشتری هم در اختیار ساکنان خانه می‌گذارند تا به فعالیت‌های دلخواهشان بپردازند؛ اما یکی از ایرادهای استفاده از ماشین در مقایسه با شستشوی با دست، آن است که برای تمیز شدن لباس‌ها و ظروف باید از مقدار بیشتری مواد شوینده و شیمیایی استفاده شود.

ال‌جی با سابقه طولانی در زمینه ابداعات لوازم‌خانگی، سال‌ها است تکنولوژی‌هایی را مورداستفاده قرار می‌دهد که در مدت‌زمان مشابه دیگر محصولات بازار، لباس‌ها و ظروف را تمیز‌تر و با مصرف مواد شوینده شیمیایی بسیار کمتری می‌شوید. یکی از این ابداعات استفاده از چیزی است که برای تولید آن در خانه تنها به حرارت و آب نیاز داریم:

بخار!

البته تولید بخار بخش ساده ماجرا است. مهار و اضافه کردن آن به لوازم‌خانگی چالشی بسیار بزرگ‌تر است. مهندسان ال‌جی اولین شرکت در صنعت لوازم‌خانگی بودند که با موفقیتی چشمگیر بر این چالش فائق آمدند. این موفقیت این‌قدر مؤثر بود که ال‌جی توانست تعدادی پتنت و حق اختراع را در خصوص پیاده‌سازی و استفاده از بخار در لوازم‌خانگی به ثبت برساند و از آن برای داشتن ظروفی تمیز‌تر و لباس‌هایی پاکیزه‌تر به نفع مشتریانش بهره ببرد.

ال‌جی با بهره‌گیری از بخار طبیعی و قدرتمند برای حذف باکتری‌ها و ویروس‌ها، میزان استفاده از مواد شوینده‌ای که سیستم‌های آبی و طبیعت را آلوده می‌کنند، به شکل چشم‌گیری کاهش داده است. تکنولوژی High-temperature TrueSteam ال‌جی در عملکرد خود از آب جوشی بهره می‌برد که مستقیماً در ماشین‌های ظرف‌شویی، خشک‌کن و Styler تولید می‌گردد. بخار تولیدی TrueSteam آن‌قدر داغ است که در لکه‌ها، چربی‌ها و دوده‌ها نفوذ کرده و آلودگی‌های قابل‌مشاهده یا میکروب‌های نادیده را از بین می‌برد.

استفاده از قدرت طبیعی بخار برای ظروف و البسه‌ای تمیز‌تر و ایمن‌تر‎

TrueSteam تقریباً تمامی باکتری‌ها را از بین می‌برد و حتی از پس آن‌هایی که در باقی‌مانده غذاهای ته ظروف جا خوش کرده‌اند هم برمی‌آید و در این میان تمیز کردن لکه‌های سرسخت و غذاهای چسبیده به بدنه ظروف را آسان‌تر می‌کند. این تکنولوژی با انتخاب حالت ضدعفونی قادر است ۹۹.۹۹۹ درصد باکتری‌ها و میکروب‌های ظروف را از بین ببرد.

TrueSteam همان تکنولوژی پنهان در پس Styler انقلابی ال‌جی است که طراوت و تازگی را به البسه موردعلاقه مشتریان هدیه می‌دهد. LG Styler توانسته تأییدیه و عنوان «لوازم‌خانگی مهربان با آسم و آلرژی» را از بنیاد آسم و آلرژی آمریکا (AAFA) کسب کند. بنیاد آلرژی بریتانیا (BAF) هم حذف ۹۹.۹ درصدی آلرژن‌های در گردوخاک خانگی توسط این دستگاه را تائید کرده است. این سیستم مراقبت لباس نه‌تنها میکروب‌ها و باکتری‌های معمول لباس‌ها را از بین می‌برد، بلکه به طراوت و تمیزی عروسک‌های کودکان، کوله‌پشتی‌ها و دیگر وسایل پارچه‌ای خانه هم کمک شایانی می‌کند.

با هدف توسعه لوازم‌خانگی مجهز به سیستم بخار، ال‌جی به‌تازگی خشک‌کن مجهز به TrueSteam (مدل RH16VS) را روانه بازار کره جنوبی کرده است. طی تست‌های انجام‌شده توسط Intertek بر پایه استانداردهای AATCC، این محصول جدید با بهره‌گیری از تکنولوژی بخار همانند LG Styler باکتری‌ها و میکروب‌ها را از بین می‌برد و همچنین میزان چین‌وچروک لباس‌ها در این محصول نسبت به دیگر خشک‌کن‌های بازار به نصف می‌رسد.

این نقطه شروع خوبی برای کسانی است که به دنبال زندگی سالم‌تر و خانه‌ای بهداشتی‌تر هستند. با برنامه‌های مبتکرانه بر پایه راه‌کارهای طبیعی همچون بخارآب، لوازم‌خانگی ال‌جی قادرند آسودگی خاطری را به ارمغان آورند که با مواد شوینده شیمیایی هم به‌راحتی دست‌یافتنی نیست.

بدون شک مادر طبیعت هم قدردان این موضوع خواهد بود.

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *