رنجرور لیموزین سفارشی کلاسن با بدنه و تایر‌های ضدگلوله معرفی شد

رنجرور لیموزین سفارشی کلاسن با بدنه و تایر‌های ضدگلوله معرفی شد

شرکت آلمانی کلاسِن (Klassen) به خصوصی‌سازی خودرو‌های لوکس ازجمله محصولات مرسدس بنز و میباخ شهرت دارد. از نمونه‌‌کار‌های این شرکت می‌توان مینی‌ون کلاس V مرسدس‌بنز مجهز به ‌امکانات و تجهیزات لوکس کلاس S و خودرو ون مرسدس اسپرینتِر مجهز به امکانات و تجهیزات سوپرلوکس و امنیتی اشاره کرد. این شرکت تیونینگ، تنها به برند‌های اشتوتگاردی بسنده نکرده است و در میان محصولات آن‌ها، مدل‌هایی از لکسوس، بنتلی، رولزرویس و لندرور نیز دیده می‌شود.

مقاله‌ی مرتبط:

خودرو رنجرور اتوبیوگرافی دستخوش تغییرات کلاسن و تبدیل به لیموزین مجلل شده است. این تیونر آلمانی حدود یک متر به‌ طول این خودرو شاسی‌بلند افزوده است و فضای داخلی بیشتری ارائه می‌دهد. درمجموع، طول محصول کلاسن ۶ متر و ۲۱ سانتی‌متر و فاصله‌ی محوری آن ۴ متر و ۱۳ سانتی‌متر است. درنتیجه‌ی این تغییرات، کابین این رنجرور لیموزین می‌تواند چهار صندلی را در خود جای‌ دهد. این دو ردیف صندلی می‌تواند روبه‌روی هم چیده شود؛ البته مشتریان این محصول با سفارش یک ردیف صندلی می‌توانند فضای پا نامحدودی تجربه کنند. ناگفته نماند همراه صفحه‌نمایش دیجیتالی نیز عرضه می‌شود.

Klassen رنجرور لیموزین

مقاله‌های مرتبط:

مهم‌ترین ویژگی این محصول ضد‌گلوله‌بودن آن است. رنجرور لیموزین کلاسن از پوششی ضد‌گلوله با سطح VR8 استفاده می‌کند که دربرابر گلوله‌های ۷/۶ میلی‌متری شلیک‌شده از فاصله‌ی ۱۰ متری می‌تواند مقاومت کند. همچنین، این خودرو به تایر‌های مقاوم دربرابر گلوله مجهز شده است. این تایر‌ها ساخت کلاسن هستند و طبق گارانتی آن‌ها، این خودرو می‌تواند مسافت ۸۰ کیلومتر را با سرعت ۸۰ کیلومتر‌بر‌ساعت فرار کند.

مانند سایر مدل‌های سفارشی کلاسن، این محصول نیز قیمت ارزانی ندارد. نسخه‌ی فول رنجرور لیموزین کلاسن برچسب قیمتی ۷۵۰ هزار یورو (۸۱۱ هزار دلار) دارد. البته برای خودرویی خصوصی با درنظرگرفتن ارزش محموله‌های داخل آن، هزینه‌ی زیادی نیست.

Klassen رنجرور لیموزین

لینک دانلود

درباره محمد حسینی راد

چند سالی هست که در دنیای دیجیتال مشغول فعالیتم. کارشناسی ارشد نرم افزار خوندم و از اینکه دارم مطالب مرتبط با زمینه کاری خودم را انتشار می دهم بسیار خرسندم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *