وام بدون سپرده و فوری در وب‌سایت قرضه

وام بدون سپرده و فوری در وب‌سایت قرضه

تقریبأ همه ما با اصطلاح وام آشنایی داریم. برای دریافت وام های بانکی بسته به نوع وام نیاز به شرایط خاصی از جمله سپرده بانکی، گردش مالی، ضامن، … است.

عده ای چه بابت پوشش هزینه ها و چه بابت سرمایه‌گذاری نیازمند پول هستند. حتمأ برای شما هم پیش آمده است که نیاز فوری به پول داشته باشید ولی در آن لحظه شرایط گرفتن وام را نداشته باشید.

 ما در وبسایت قرضه با ایجاد بستری امن و ایجاد راهی برای ارتباط مستقیم خریدار و فروشنده وام و سرمایه تلاش در جهت تحقق این مشکلات داریم.

قرضه چیست و چطور به ما کمک می‌کند؟

قرضه خریدار یا فروشنده وام یا سرمایه نیست، اما با در اختیار قراردادن فهرستی از کسانی که خریدار یا فروشنده وام و سرمایه هستند این امکان را به شما می‌دهد تا به‌راحتی با انتخاب شهرتان و مشاهده لیست این اشخاص و انتخاب مورد مناسب خود با آن شخص به‌صورت مستقیم تماس گرفته و بابت جزئیات و شرایط آگهی هماهنگ کنید.

چنانچه کسانی که امتیاز وام دارند وبه دلایل ذکر شده توان گرفتن وامشان را ندارند، فروشنده وام بنامیم و کسانی که با ارائه ضامن قصد خرید وام را دارند خریدار وام بنامیم و مبلغی که فروشنده بابت پرداخت وامش به خریدار درخواست می‌کند را مبلغ فروش وام بنامیم، مشارکت خریدار و فروشنده وام در ازای مبلغ فروش عمومأ به دو شکل صورت می‌گیرد:

  • اول اینکه فروشنده بعد گرفتن وام مبلغ را پس از کسر مبلغ فروش به حساب خریدار واریز می‌کند و تمامی اقساط به عهده خریدار است.
  • دوم اینکه فروشنده طبق توافقی که از قبل با خریدار انجام داده است نصف یا قسمتی ازمبلغ وام را به حساب خریدار واریز می‌کند و خریدار وفروشنده هر کدام به میزان مبلغ گرفته شده از وام موظف به پرداخت اقساط است.

 نتیجه اینکه با مشارکت طرفین به‌عنوان خریدار و فروشنده اخذ وام با سرعت و سهولت بیشتری امکان‌پذیر می‌شود.

از طرفی عده ای به واسطه شغل و کسب‌و‌کار خود گردش مالی بالایی دارند و از این باب قادر به دریافت وام هستند این اشخاص نیز در صورتیکه به وام نیازی نداشته باشند می‌توانند وامشان را به خریداران وام در ازای مبلغ فروش وام واگذار کنند.

وبسایت قرضه

عده ای نیز برای گرفتن وام ضامن ندارند و از طرفی به مبلغ وامشان نیاز دارند وتمایلی به فروش وام ندارند، این اشخاص نیز می‌توانند با بررسی لیست ضامن ها و همچنین ثبت رایگان اگهی، نیازمندی های ضامن اقدام کنند.

راهکار قرضه برای کسانی که جهت راه اندازی کسب‌و‌کار و توسعه کاری به سرمایه نیاز دارند، مشاهده لیست سرمایه گذارها و ثبت درخواست سرمایه از قسمت ثبت رایگان آگهی، است.

 فروش وام ازدواج، وام جانبازی، وام رسالت از جمله وامهایی هستند که فروشندگان تمایل به فروش آن‌ها دارند.

 چنانچه در زمینه های تخصصی مالی و سرمایه‌گذاری نیاز به مشاوره دارید می‌توانید درخواست مشاوره خود را ثبت کنید تا در اولین فرصت ممکن مشاورین مالی و بانکی ما با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی کنند.

 نکات مهم

 لطفأ بعد از ورود به وب‌سایت قرضه ابتدا بخش قوانین و مقررات و راهنمای معاملات امن را به دقت مطالعه کرده تا آگاهانه و با رعایت موارد کامل امنیتی اقدام کنید. وچنانچه در هر مرحله از کار مشکل یا سوالی داشتید با اپراتور های ما از طریق چت آنلاین ۲۴ ساعته مشورت کنید.

 دقت داشته باشید قرضه دارای نماد اعتماد الکترونیک است وهیچ شعبه دیگری ندارد.

درباره محمد حسینی راد

چند سالی هست که در دنیای دیجیتال مشغول فعالیتم. کارشناسی ارشد نرم افزار خوندم و از اینکه دارم مطالب مرتبط با زمینه کاری خودم را انتشار می دهم بسیار خرسندم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *