هدفون پریمیومی اپل AirPods Studio نام دارد

هدفون پریمیومی اپل AirPods Studio نام دارد

تاکنون شایعات بسیاری پیرامون هدفون پریمیومی آینده اپل منتشر شده که هیچ یک به تایید یا تکذیب برند کوپرتینویی نرسید. حال به تازگی گزارشی منتشر شده که نشان می‌دهد این کمپانی در نظر دارد محصول جدید را با نام AirPods Studio معرفی و عرضه کند. هدفون ایرپادز استودیو همانطور که از نامش پیداست، نامی برگرفته از ایرپادز و استودیو داشته که ایرپادز همان مدل بی سیم است و استودیو هم به معنای هدفون داخل استودیویی که عمدتا مدل‌های حرفه‌ای هستند.

پیشتر در فروشگاه تارگت شاهد آشکار شدن هدفون جدید اپل با نام AirPods X بودیم اما حال نام دیگری برای آن عنوان شده است. بنابرگزارش اپل قصد دارد همانند محصولات Bose از ویژگی‌های قابل توجهی در هدفون AirPods Studio بهره گیرد. بنابراین با یک مدل معمولی و ساده رو به رو نیستیم و بی شک قیمت بالایی هم خواهد داشت.

گفته می‌شود هدفون دارای قابلیت لغو نویز، کیفیت صدا بالا و قیمت نسبتا گران است. باتوجه به توصیفاتی که از این هدفون می‌شود، عجیب نیست که قیمت بالایی هم برای آن در نظر گرفته شود.

AirPods Studio نام هدفون روگوش اپل

اپل با فروش بی نظیر هدفون در سال ۲۰۱۹ که از ۶۰ میلیون عبور کرده، قصد دارد با معرفی هدفون بی سیم باکیفیت AirPods Studio، یک گزینه تمام عیار را در اختیار کاربران حرفه‌ای قرار دهد تا بتوانند تجربه کاربری خوبی داشته باشند. مدیران اپل درصدد هستند سال ۲۰۲۰ محصولات مختلف و جدیدی معرفی کنند و شایعات گذشته تا به حال جزئیات کافی ارائه نمی‌دادند. Jon Prosser یکی از منابع نزدیک اپل از آشکارسازان بوده که تاکنون شایعات بسیاری پیرامون محصولات سال ۲۰۲۰ اپل فاش کرد.

او به مک بوک پرو ۱۳ اینچی ۲۰۲۰، اپل واچ سری ۶ و برخی دیگر اشاره داشته است. به گفته Jon Prosser، هدفون پریمیومی جدید اپل با اسم رمز B515 تحت توسعه قرار دارد و قیمتی ۳۴۹ دلاری برای آن در نظر گرفته شد. این هدفون ۵۰ دلار قیمت کمتری نسبت به AirPods X دارد. پیداست که اپل می‌خواهد یک محصول پریمیومی و باکیفیت را با قیمت نسبتا گران عرضه دارد.

قیمت ۳۴۹ دلاری کم نیست و در سال ۲۰۲۰ باید انتظار معرفی آیفون‌های سری ۱۲، ساعت هوشمند اپل واچ سری ۶ و چندی دیگر را داشته باشیم. هدفون ایرپادز استودیو مدلی است که از ویژگی‌های نوینی برخوردار است و به افراد اجازه می‌دهد تجربه تمام عیار را از یک هدفون داشته باشند و نباید به سادگی از کنار این مدل عبور کرد. AirPods Studio هدفون بی سیم قوی است که ارگونومی بالایی دارد و تجربه کاربری حرفه‌ای رقم خواهد زد.

ایرپادز استودیو همانطور که از نامش پیداست گزینه بزرگ بوده و ویژگی‌های نوآورانه‌ای به عنوان یک هدفون پریمیومی داراست. پیش بینی می‌شود بیشتر شایعات منتشر شده پیرامون ایرپادز استودیو به حقیقت تبدیل شود و بعید است شاهد گزارش‌های نامطلوبی رو به رو باشیم.

منبع

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *