بررسی یخچال‌های ساید‌بای‌ساید سامسونگ

بررسی یخچال‌های ساید‌بای‌ساید سامسونگ

شرکت سامسونگ در تولید لوازم خانگی از ایده های بسیار جالبی استفاده می کند در این مقاله سعی میکنیم یخچال های ساید بای ساید سامسونگ را مورد بررسی قرار دهیم با ما همراه باشید. من به یک باور قطعی رسیده‌ام « لوازم خانگی خوب ارتباط مستقیمی روی سلامت جسم و روح اعضای خانواده دارند» مخصوصا لوازمی شبیه یخچال که  آنقدر مهم هستند که اگر به درستی انتخاب شوند شبیه یک دکتر تغذیه هوشمندانه در سلامتی ما تاثیر گذارند. واضح‌تر بگویم بعد از خریدن یخچال ساید بای ساید سامسونگ به این نتیجه رسیدم که یخچال ما به طرز شگفت‌آوری در سلامتی و آرامش این روزهای ما سهم عمده‌ای دارد..

به شرط تازگی

مواد غذایی مفید، علی الخصوص سبزیجات و میوه‌ها دارای کاملترین مواد مغذی و ویتامین‌های مورد نیاز برای سلامتی بدن هستند اما به شرط تازگی! حالا شرایطی را تصور کنید که بخاطر رعایت مسائل بهداشتی و حفظ سلامتی قادر نیستیم مانند گذشته، به سادگی و به دفعات زیاد برای خرید از خانه بیرون برویم. همین جا با چند چالش عمده روبرو می‌شویم. 

همیشه نگران میوه و سبزیجات بودم که چقدر زود در یخچال طراوت و تازگی خود را از دست می‌دهند و نمی‌توانند در این روزهای حساس ویتامین های لازم را به بدن برسانند و از سویی بخاطر رعایت نکات بهداشتی نمی‌شود دائم در مراکز خرید بود. اما این دغدغه برای یخچال‌های معمولی بود که در آنها هوا بصورت مشترک بین بخش یخچال و فریزر حرکت می‌کرد و رطوبت مواد داخل یخچال خیلی زود گرفته می‌شد. 

یخچال‌های ساید بای ساید سری FSR سامسونگ مجهز به سیستم خنک‌کنندگی دوگانه (Twin Cooling) هستند. در این سیستم گردش هوای بخش یخچال و فریزر از هم جداست، در نتیجه رطوبت مواد داخل یخچال تا ۷۰٪ حفظ می‌شود در حالیکه در یخچال‌های معمولی رطوبت تنها تا ۳۰٪ حفظ می‌شود. یعنی میوه‌ها و سبزیجات در سایدبای‌سایدهای سامسونگ تا دو برابر بیشتر تازه می‌مانند.

خنک‌کنندگی دوگانه سایدبای‌سایدهای سامسونگ خاصیت منحصر به فرد دیگری هم ایجاد می‌کند. با تفکیک هوای در حال گردش بخش‌ فریزر از بخش یخچال، همان‌طور که مواد یخچال دارای رطوبت مناسب باقی می‌مانند. فضای فریزر کاملا خشک و فریز است و ایده‌آلترین فضای ممکن برای نگهداری گوشت و مرغ فراهم می‌شود. به این ترتیب با این فناوری صدمه‌ای به بافت مواد پروتیئنی وارد نمی‌شود، طعم و موادمغذی اولیه خود را از دست نمی‌دهند و بوی آنها با یکدیگر ترکیب نمی‌شود. چه چیز لذت‌بخش تر از این که از سبزی سوپ فریز شده بوی ماهی به مشام نرسد.

پر وسعت با طراوت

حالا که  خیالم از بابت تازه ماندن مواد غذایی و از ظرفیت یخچال راحت شده تعداد دفعات بیرون رفتن من و خانواده ام به شدت کم شده است. دیگر لازم نیست به بهانه خریدن سبزی و گوشت و مایحتاج خانه دائم به جاهای شلوغ و میوه فروشی و قصابی برویم. به صورت عمده خریدهایمان را انجام می‌دهیم و کار نگهداری و تازه نگه داشتن آن را به سایدبای ساید ۷۶۵ لیتری سامسونگ می‌سپریم.   

کشوهای فریزر و بخش داخلی یخچال های ساید بای ساید سامسونگ به شکلی عمیق و جادار طراحی شده تا مشکلی از بابت جادادن حجم زیادی از میوه‌ها و مواد غذایی درون یخچال و فریز نداشته باشید . 

ضمنا ساید‌بای‌سایدهای سامسونگ از کمپرسور مدل دیجیتال اینورتر و سیستم خنک کنندگی دوگانه (Twin Cooling Plus) بهره‌ برده است تا ضمن افزایش طول عمر دستگاه، عملکرد یخچال نیز با کمترین صدای ممکن باشد. 

یخچال‌های سایدبای‌ساید سری FSR  سامسونگ مثل یک دستیار هوشمند با ظاهری جذاب فضای آشپزخانه را بسیار زیبا جلوه می‌دهد و آرام و بی صدا تمام آن چیزی را که از یک یخچال فریزر خواسته اید برای شما مهیا می‌سازد.

حالا ما با استفاده از مواد تازه، مقوی و بیشتر در خانه ماندن سعی می کنیم تا جای ممکن در پیشگیری از بیماری‌های واگیردار، سلامتی خودمان و افراد جامعه کوشا باشیم و این ها را مدیون همین ظرفیت بالای یخچال برای نگهداری مواد بیشتر و تازه نگهداشتن آن هستیم. یخچال از وسیله‌های ارزشمندی در خانه است که در طول زندگی ممکن است در نهایت دو یا سه بار تغییر کند. این وسیله های عمری در سلامت و کیفیت عمر ما هم موثرند.یخچال های ساید بای ساید سری FSR سامسونگ از همراهان همیشگی خانواده شما هستند که هوشمندانه سلامتی شما را تضمین می‌کنند.

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *