رونمایی بیتس از گزینه رنگی جدید هدفون Powerbeats Pro

رونمایی بیتس از گزینه رنگی جدید هدفون Powerbeats Pro

شرکت بیتس که زیرمجموعه اپل قلمداد می‌شود، به تازگی گزینه رنگی جدید برای هدفون بی سیم اخیر Powerbeats Pro معرفی کرد. در ماه آوریل بود که بیتس از هدفون جدید Powerbeats Pro برای ورزشکاران و دیگر افراد رونمایی کرد.

هدفونی که در مقایسه با مدل پیشین طراحی بهبودیافته پیدا کرده و گزینه برجسته‌ای قلمداد می‌شود. در ماه آوریل تنها شاهد رونمایی هدفون جدید Powerbeats Pro بودیم و اشاره به گزینه رنگی جذاب آن نشد.

حال به تازگی بیتس خبر از عرضه هدفون Powerbeats Pro در چهار گزینه رنگی جدید داده که هر یک بسیار زیبا هستند و می‌توانند توجه مخاطب را به خوبی جلب کنند. گزینه‌های جدیدی که توسط بیتس با یک ویدئو تبلیغاتی جالب معرفی شد، زرد، قرمز، صورتی و آبی است. این رنگ‌های روشن زیبایی دوچندانی به هدفون جدید بیتس بخشیدند و از این رو می‌توان تجربه کاربری خوبی داشت.

Powerbeats Pro قرار است در ۹ ژوئن سال جاری در گزینه‌های رنگی جدید از جمله نمونه‌های تازه معرفی شده، راهی بازار شود. با وجود رنگ‌های تازه، این هدفون مشخصات و طراحی موجود خود را حفظ می‌کند. این بدان معناست که شما هنوز هم با نه ساعت شارژ، بیش از ۲۴ ساعت پلی بک خواهید داشت، بنابراین با هدفونی رو به رو هستید که عمر باتری طولانی رقم خواهد زد. Powerbeats Pro همچنین طراحی قلابی روی گوش دارد که یادآور طراحی مدل ۲۰۱۶ است.

این هدفون دارای یک درایور پیستونی خطی است که از جریان هوای تحت فشار برای بهبود کیفیت صدا استفاده می‌کند. ناگفته نماند از چیپ H1 اپل برای جفت شدن آسان با دستگاه‌های iOS می‌توان بهره گرفت. Beats هدفون جدید Powerbeats Pro را برای فروش در تاریخ ۹ ژوئن با قیمت ۲۴۹.۹۵ دلار از طریق وب سایت و فروشگاه‌های فیزیکی اپل روانه بازار خواهد کرد.

منبع

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *