پوشش زنده ویدیویی رویداد پلی استیشن ۵ در زومجی؛ ساعت ۲۴ امشب

پوشش زنده ویدیویی رویداد پلی استیشن ۵ در زومجی؛ ساعت ۲۴ امشب

بدون شک علاقه‌مندان دنیای بازی‌های ویدیویی، این روز‌ها بیش از هر چیزی مشتاق اخبار مرتبط با نسل بعدی کنسول‌های بازی یعنی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس هستند. در این راستا چندی پیش مایکروسافت رویدادی با محوریت بازی‌های Xbox Series X برگزار کرد و حال ۰۰:۳۰ دقیقه بامداد جمعه ۲۳ خرداد، شاهد رویداد سونی با محوریت پلی‌استیشن ۵ خواهیم بود. رویدادی که ابتدا برای چندی پیش برنامه‌ریزی شده بود ولی سونی تصمیم گرفت آن را به‌تعویق بیندازد و حال قرار است چند ساعت دیگر شاهد آن باشیم. 

هنوز مشخص نیست که در رویداد پلی‌استیشن ۵، شاهد چه اطلاعاتی خواهیم بود ولی در توضیحات رسمی سونی بیش‌تر به بازی‌هایی که قرار است روی کنسول بعدی این شرکت اجرا شوند اشاره شده است. با این حال اصلا بعید نیست که بالاخره بتوانیم ظاهر کنسول جدید سونی را هم ببینیم. با توجه به اهمیت این کنفرانس، ما هم تصمیم گرفتیم تا آن را به‌صورت زنده و ویدیویی در زومجی پوشش بدهیم. بر این اساس در حالی که خودِ رویداد از ساعت ۰۰:۳۰ آغاز خواهد شد، ولی زومجی نیم ساعت زودتر یعنی راس ساعت ۲۴ پوشش ویدیویی خود را آغاز خواهد کرد تا پیش از مراسم هم کمی در مورد آن صحبت کنیم. 

با آغاز مراسم، می‌توانید در همین مطلب ویدیو پوشش زنده را تماشا کنید. 

برچسب ها :
بازیزومجیزومیت

درباره محمد حسینی راد

چند سالی هست که در دنیای دیجیتال مشغول فعالیتم. کارشناسی ارشد نرم افزار خوندم و از اینکه دارم مطالب مرتبط با زمینه کاری خودم را انتشار می دهم بسیار خرسندم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *