بازی Far Cry 6 ماه آینده توسط یوبیسافت معرفی خواهد شد

بازی Far Cry 6 ماه آینده توسط یوبیسافت معرفی خواهد شد

سری بازی‌های Far Cry از جمله فرنچایزهای جذاب شرکت یوبیسافت است که توانسته با گرافیکی پویا و گیم پلی جذاب، نظر طرفداران خود را جلب کند. شرکت یوبیسافت ماه آینده یعنی در جولای قصد دارد رویداد آنلاین جایگزین E3 2020 را برگزار کند. رویدادی که انتظار داریم عناوین جدید این کمپانی فرانسوی در آن رونمایی شود.

براساس گزارش تازه انتشاریافته، یوبیسافت قصد دارد در این رویداد اختصاصی بازی Far Cry 6 را معرفی کند. تاکنون شایعات خاصی از Far Cry جدید دردسترس قرار نگرفت و این نخستین بار است که چنین گزارشی دردسترس قرار می‌گیرد.

در نسخه قبلی یعنی Far Cry 5 داستان بازی در امریکای شمالی جریان داشت و حال مشخص نیست در نسخه جدید باید چه منطقه‌ای را شاهد باشیم. این گزارش توسط Gamereactor.dk منتشر شد و گفته است که در رویداد ۱۲ جولای یوبیسافت ما شاهد معرفی عناوین جدیدی خواهیم بود و Far Cry 6 یکی از آنهاست.

اینکه یویبسافت عنوان جدیدی از سری بازی Far Cry را معرفی کند یک اتفاق عجیب نیست. یوبیسافت پیش از این گفته بود که تا مارس ۲۰۲۱ پنج بازی جدید را منتشر خواهد کرد. این ۵ عنوان بازی Watch Dogs: Legion, Gods & Monsters,  Rainbow Six: Quarantin را هم دربرمی‌گیرد.

البته Assassin’s Creed Valhalla هم نسخه دیگری بوده و در نهایت باید به Far Cry 6 هم پرداخت. البته بازی دیگر می‌توانست Splinter Cell جدید باشد اما گویی یوبیسافت همچنان برنامه‌ای برای این عنوان نداشته و قصد دارد همچنان سکوت پیشه کند.

اگرچه Far Cry 5 موردتوجه همگان قرار نگرفت اما پرفروش‌ترین بازی نسل هشتمی یوبیسافت بود. پیشتر نیز اسپین آفی از فارکرای ۵ با نام Far Cry: New Dawn منتشر شد و توانست مورد توجه قرار گیرد. داستان هر دو عنوان در Hope County جریان داشته و گفته می‌شود نسخه بعدی در منطقه غیر امریکاست. در جولای ۲۰۲۰ یوبیسافت با برگزاری رویداد خود اطلاعات بیشتری در دسترس قرار خواهد داد.

منبع

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *