Bose در حال توسعه هدفون گیمینگ QC35 II

Bose در حال توسعه هدفون گیمینگ QC35 II

شرکت Bose را می‌توان یکی از برندهای مطرح تولیدکننده سیستم‌های صوتی دانست که هر سال نسل جدیدی از محصولات خود را معرفی و عرضه می‌کند. برای سال ۲۰۲۰ نیز در نظر دارد هدفون‌های منحصربفردی را روانه بازار کند و از جمله آن باید به QC35 II اشاره کرد.

هدفون QC35 II پیشتر نسخه استاندارد آن راهی بازار شد و در این میان تصمیم گرفته بوز از نسخه گیمینگ این هدفون برجسته و محبوب رونمایی کند. هدفونی که از کیفیت صوتی بالا، ارگونومی قابل توجه و طراحی لوکسی برخوردار است.

باتوجه به وب سایت آژانس بلوتوث، هدفون جدید بوز از قابلیت صدا بی سیم برخوردار است. طبق گزارش‌ها مدل جدید دارای میکروفون افزودنی بوده و این یعنی افراد قادرند میکروفون را به هدفون متصل کرده یا قطع کنند. چنین طراحی میکروفونی را تاکنون در هدفون‌های بوز شاهد نبودیم و عجیب نیست که برند مورد اشاره هدفون موردنظر را به عنوان یک هدفون گیمینگ، عرضه دارد.

بازار هدفون‌های گیمینگ توانسته محبوبیت بسیاری کسب کند و شرکت بوز نیز در این زمینه کم موفق نبود. بنابراین انتظار داریم برند مورد اشاره که سابقه درخشانی در تولید هدفون دارد، بتواند در میان سایر برندهای حاضر حرفی برای گفتن داشته باشد.

جزئیات دقیق مدل گیمینگ هدفون QC35 II در دست نیست. ۹to5Google گزارش از این کشف در کد برنامه Bose Connect را درج کرده است که در آن اشاراتی به دستگاهی با نام “Tibbers” کرده است که نام یک خرس متعلق به یک شخصیت League of Legends است. در این کد همچنین رشته‌های مربوط به میکروفون هدفون گیمینگ و تنظیم غیرفعال کردن بلوتوث آن هنگام اتصال لوازم جانبی، که هدفون را از برنامه Bose Connect مخفی می‌کند، ذکر شده است.

هدفون گیمینگ QC35 II بوز برجسته‌تر از همیشه با طراحی گیمینگ در راه است

همچنین یک کلیپ ویدئویی مختصر وجود دارد که جزئیات عملکرد هدفون با اتصال میکروفون را نشان می‌دهد و یک بررسی عمیق در کد برنامه را نشان می‌دهد که این گوشی با عنوان “هدست بازی Bose QC35 II Gaming” نامگذاری می‌شود.

اگرچه محصولات این کمپانی به طور سنتی مورد توجه طرفداران موسیقی و شنوندگان گاه به گاه قرار گرفته است، اما شانس مناسبی برای رقابت در فضای گیمینگ وجود دارد که کیفیت صدای خوب ، لغو نویز و راحتی است که ارزش داشتن هر هدفون گیمینگ را رقم زده که معمولاً گیمرها در پی آن هستند. جزئیات بیشتری مربوط به این هدفون بی سیم گیمینگ بوز در دست نیست و نمی‌دانیم برند موردبحث چه محصولی را در دست توسعه دارد.

پیش بینی شده دیوایس مورد اشاره از طراحی حرفه‌ای برخوردار باشد. متاسفانه تاکنون بوز خود هیچ اظهار نظری نداشته و مشخص نکرده چه زمانی هدفون گیمینگ موردبحث را معرفی و عرضه خواهد کرد. انتظار داریم در بیشتر ویژگی‌ها حرف‌های بسیاری برای گفتن داشته باشد. بوز سازنده برجسته سیستم صوتی بوده و هدفون نیز بخشی از محصولات این کمپانی است که نباید به سادگی از کنار آن گذشت.

سازنده موردبحث درصدد بوده در آینده نزدیک دیوایس را معرفی و عرضه کند. تاکنون اطلاعات دقیقی منتشر نشده و انتظار داریم بزودی اطلاعات تکمیلی توسط بوز معرفی شود.

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *