درز اطلاعات جدید از بازی فارکرای ۶ یوبیسافت

درز اطلاعات جدید از بازی فارکرای ۶ یوبیسافت

شرکت یوبیسافت در نظر دارد بزودی نسخه جدید سری بازی های فارکرای را تحت عنوان فارکرای ۶ معرفی کند. این بازی از گیم پلی بهبودیافته و گرافیک بهتری نسبت به نسخه قبلی برخوردار است. به نوعی یک بازی نسل نهمی محسوب می‌شود.

باید بیان داشت که سری بازی‌های Far Cry از جمله فرنچایزهای جذاب شرکت یوبیسافت است که توانسته با گرافیکی پویا و گیم پلی جذاب، نظر طرفداران خود را جلب کند. شرکت یوبیسافت ماه آینده یعنی در جولای قصد دارد رویداد آنلاین جایگزین E3 2020 را برگزار کند. رویدادی که انتظار داریم عناوین جدید این کمپانی فرانسوی در آن رونمایی شود.

براساس گزارش تازه انتشاریافته، یوبیسافت قصد دارد در این رویداد اختصاصی بازی Far Cry 6 را معرفی کند. تاکنون شایعات خاصی از Far Cry جدید دردسترس قرار نگرفت و این نخستین بار است که چنین گزارشی دردسترس قرار می‌گیرد.

در نسخه قبلی یعنی Far Cry 5 داستان بازی در امریکای شمالی جریان داشت و حال مشخص نیست در نسخه جدید باید چه منطقه‌ای را شاهد باشیم. این گزارش توسط Gamereactor.dk منتشر شد و گفته است که در رویداد ۱۲ جولای یوبیسافت ما شاهد معرفی عناوین جدیدی خواهیم بود و Far Cry 6 یکی از آنهاست. اینکه یویبسافت عنوان جدیدی از سری بازی Far Cry را معرفی کند یک اتفاق عجیب نیست. یوبیسافت پیش از این گفته بود که تا مارس ۲۰۲۱ پنج بازی جدید را منتشر خواهد کرد. این ۵ عنوان بازی Watch Dogs: Legion, Gods & Monsters,  Rainbow Six: Quarantin را هم دربرمی‌گیرد.

البته Assassin’s Creed Valhalla هم نسخه دیگری بوده و در نهایت باید به Far Cry 6 هم پرداخت. البته بازی دیگر می‌توانست Splinter Cell جدید باشد اما گویی یوبیسافت همچنان برنامه‌ای برای این عنوان نداشته و قصد دارد همچنان سکوت پیشه کند. اگرچه Far Cry 5 موردتوجه همگان قرار نگرفت اما پرفروش‌ترین بازی نسل هشتمی یوبیسافت بود. پیشتر نیز اسپین آفی از فارکرای ۵ با نام Far Cry: New Dawn منتشر شد و توانست مورد توجه قرار گیرد. داستان هر دو عنوان در Hope County جریان داشته و گفته می‌شود نسخه بعدی در منطقه غیر امریکاست. در جولای ۲۰۲۰ یوبیسافت با برگزاری رویداد خود اطلاعات بیشتری در دسترس قرار خواهد داد.

دنیای دیگر برخلاف نسخه های قبلی

فارکرای ۶ قرار است تحولی در فرنچایز به وجود بیاورد و گفته می‌شود از مکانیک گیم پلی بهبودیافته برخوردار است. این بازی که ششمین نسخه از فرنچایز محبوب شوتر سوم شخص فارکرای محسوب می‌شود، با تغییراتی که دارد، قطعا موردتوجه علاقمندان قرار خواهد گرفت. Far Cry 6 ظاهراً در رویداد آنلاین Ubisoft Forward ،معرفی خواهد شد و قرار است شاهد به نمایش درآمدن یک تریلر جذاب و هیجان انگیز از این عنوان آینده و مورد انتظار باشیم.

به تازگی وب سایت Tweaktown گزارش داده که فرانسوی‌ها قصد ندارند همچون نسخه قبل نقشه بازی را در آمریکای شمالی تنظیم کنند. بنابراین در نسخه جدید بازیکنان پلن دیگری را شاهد خواهند بود و قرار نیست باری دیگر یک منطقه جدید از آمریکای شمالی را در بازی مورد انتظار Far Cry 6 شاهد باشیم.

نسخه قبل یعنی Far Cry 5 در سال‌های اخیر معرفی و عرضه شد و توانست به حجم بالایی از فروش در مقایسه با نسخه‌های قبل دست یابد. اخیرا یکی از منابع نزدیک یوبیسافت بیان داشت که این شرکت قصد دارد نسخه ششم را جذاب‌تر از نسخه پنجم توسعه دهد. بنابراین بازیکنان اگر فارکرای ۵ را دوست نداشتند، قطعا این نسخه حسابی مورد توجه آنها قرار خواهد گرفت.

گذشته از آن مایل ماندو صداپیشه شخصیت واس در فارکرای ۳ اخیرا در توییتر خود اشاره غیرمستقیم به فارکرای جدید داشت. گویی یوبیسافت قصد دارد در نسخه بعدی این شخصیت را به کار گیرد. متاسفانه منبع نزدیک یوبیسافت افزود که نمی‌خواهد سورپرایز یوبیسافت را خراب کرده و در این بین تنها تایید کرد که قرار نیست نقشه بازی در مونت یا منطقه دیگری از امریکای شمالی باشد.

بنابراین باید تا ۱۲ جولای و رویداد Ubisoft Forward منتشر ماند و انتظار داریم اطلاعات بسیاری آشکار شود که در کنار تریلر معرفی می‌تواند برای طرفداران بسیار جذاب و قابل توجه محسوب شود. در هر صورت باید به انتظار ادامه داد.

منبع

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *