نسخه ریمستر بازی NFS Hot Pursuit بزودی معرفی می شود

نسخه ریمستر بازی NFS Hot Pursuit بزودی معرفی می شود

بدون شک کمتر گیمری را می‌توان شناخت که علاقه به سبک ریسنگ داشته اما با سری NFS یا Need For Speed آشنایی نداشته باشد. یکی از این عناوین بازی NFS Hot Pursuit سال ۲۰۱۰ است که بیش از ۱۰ سال پیش شاهد انتشار آن برای پلی استیشن ۳، اکس باکس ۳۶۰ و پی سی بودیم.

ساخت این بازی ریسینگ توسط استودیو Criterion Games انجام گرفت و توسط EA هم راهی بازار شد. حال با فرارسیدن نسل نهم، گویی EA قصد دارد نسخه ریمستری را با نام Remastered Edition عرضه دارد. این نسخه دارای بهبود گرافیکی خواهد بود و بهبودی هم در گیم پلی آن به وجود می‌آید.

البته الکترونیک آرتز قصد دارد یک بازی ریسینگ جدید از سری NFS هم برای نسل نهم معرفی کند. عنوانی که در دست توسعه قرار داشته و طی رویداد EA Play برخی جزئیات گرافیکی آن فاش شد که به واقع می‌توان آن را بازی پروضوح در بحث گرافیکی دانست.

همچنین به برخی عناوین آینده EA هم پرداخته شده و هر یک با گرافیک کم نظیری تحت توسعه قرار دارند و بزودی معرفی می‌شوند. بازی ریمستر NFS Hot Pursuit هم احتمالا در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد و شاید یک بازی لانچ محسوب شود. البته مشخص نیست آیا برای نسل نهم منتشر خواهد شد یا نسل هشتم. زیرا برای نسل هفتم انتشار یافت و خبری از نسخه ریمستر آن برای نسل هشتم نبود.

تاکنون اطلاعاتی درباره نسخه ریمستر بازی NFS Hot Pursuit منتشر نشد و به تازگی استودیو Criterion Games تیزرهایی مربوط به نسخه مورد اشاره منتشر کرد و خبر از انتشار چنین نسخه‌ای داده است. قطعا این خبر برای علاقمندان و طرفداران سری بازی‌های ریسینگ Need For Speed بسیار جذاب خواهد بود.

زیرا باری دیگر می‌توانند به تجربه عنوانی بپردازند که در آن نقش پلیس یا یک راننده اتومبیل مسابقه‌ای را داشتند. جزئیات تکمیلی درباره بازی Need For Speed منتشر نشد. بنابراین نمی‌دانیم در چه تاریخ و برای کدام پلتفرم در نظر گرفته شده است. احتمالا شرکت EA بخواهد اواخر سال جاری آن را منتشر کند. از آنجایی که با یک بازی ریمستر رو به رو هستیم، قطعا تاریخ انتشار آن دور نخواهد بود و تا پایان سال جاری برای کنسول نسل هشتمی و رایانه شخصی دردسترس قرار می‌گیرد.

همانطور که گفته شد استودیو Criterion Games که مشغول توسعه نسخه جدیدی از این فرنچایز است یا EA هیچ اشاره به بازی ریمستر شده NFS Hot Pursuit نداشتند، بنابراین نمی‌دانیم با چه عنوانی رو به رو هستیم یا اینکه چه تغییراتی قرار است در نسخه ریمستر به وجود بیاید. پیش بینی شده بزودی جزئیات بیشتری منتشر شود.

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *