عدم حضور سامسونگ در IFA 2020

عدم حضور سامسونگ در IFA 2020

نمایشگاه ایفا هر سال در شهر برلین آلمان برگزار می‌شود. رویدادی که در آن شرکت‌‌های مطرح فناوری حضور پیدا کرده و جدیدترین محصولات خود را به نمایش در‌می آورند. این روزها متاسفانه شیوع ویروس کرونا در جهان موجب شد تا بسیاری از رویدادهای مهم معلق شده و به زمانی دیگری موکول شوند. در این بین پیش بینی شده ایفا ۲۰۲۰ نیز یکی دیگر از همان رویدادهای لغو شده باشد. به تازگی گزارش جدیدی منتشر شده که نشان می‌دهد سامسونگ در نظر ندارد در IFA 2020 حضوری به عمل آورد. احتمالا بزودی دیگر شرکت‌ها نیز عدم حضور خود را اعلام خواهند کرد.

رویداد ایفا هر سال سپتامبر برگزار می‌شود و قرار بود در شهریور امسال نیز شاهد برگزاری IFA 2020 باشیم. این گزارش توسط رسانه کره ای  South Korean منتشر شد که گزارش کرد سامسونگ در IFA 2020 حضور نیافته و برنامه‌ای هم برای آن ندارد. سامسونگ هیچ‌گونه بیانیه رسمی در این خصوص صادر نکرده است. اما گزارشات ادعا می‌کنند که با توجه به شیوع فراگیر ویروس کرونا در دنیا، غول فناوری کره‌ای برنامه‌های خود برای حضور در تجمعات گسترده را مورد ارزیابی مجدد قرار داده است.

سامسونگ از سال ۱۹۹۱ به بعد شرکت کننده اصلی رویداد ایفا بود و متاسفانه امسال نباید شاهد حضور آن باشیم. در ایفا ۲۰۱۱ این شرکت از گوشی گلکسی نوت رونمایی کرد و در ایفا ۲۰۱۹ نیز شاهد معرفی گلکسی A90 5G بودیم. بنابراین عدم حضور سامسونگ در رویداد امسال بی دلیل نیست و قطعا بیشتر شرکت‌ها انصراف از حضور خواهند داد و سامسونگ تنها کمپانی نیست که برنامه‌ای برای حضور ندارد. در این بین پیش بینی شده ایفا ۲۰۲۰ نیز یکی دیگر از همان رویدادهای لغو شده باشد. به تازگی گزارش جدیدی منتشر شده که نشان می‌دهد سامسونگ در نظر ندارد در IFA 2020 حضوری به عمل آورد. احتمالا بزودی دیگر شرکت‌ها نیز عدم حضور خود را اعلام خواهند کرد.
به هر حال باید منتظر ماند تا بیانیه رسمی سامسونگ منتشر شود.

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *