ویوو فناوری شارژ سریع ۱۲۰ واتی را معرفی کرد

ویوو فناوری شارژ سریع ۱۲۰ واتی را معرفی کرد

شرکت ویوو از برندهای مطرح چینی در تولید تلفن هوشمند و دیگر دیوایس ها محسوب شده که هر سال نسل جدیدی از محصولات خود را معرفی و عرضه می‌کند. در این بین به تازگی ویوو تصمیم گرفت فناوری شارژ سریع ۱۲۰ واتی را معرفی کند که بدون شک باید آن را از سریعترین فناوری های شارژ اسمارتفون ها دانست.

این فناوری شارژ برنامه ریزی شده روی نسل بعدی گوشی های هوشمند سری IQOO قرار گیرد که به عنوان محصولات برجسته شرکت ویوو به حساب می آیند. این شرکت معتقد است که فناوری Super FlashCharge موجب خواهد شد تا یک گوشی با باتری ۴۰۰۰ میلی آمپرساعتی در کمتر از ۱۵ دقیقه شارژ شود. بدون شک بزودی iQOO با این ویژگی از راه خواهد رسید که چنین ویژگی فناوری شارژ قابل توجه و کم نظیری محسوب می شود.

همچنین در ۵ دقیقه می توان یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپرساعتی را به شارژ ۵۰ درصد رساند. در حال حاضر ، OPPO و Realme با داشتن Find X2 Pro ، Reno Ace و Realme X50 Pro خود که دارای شارژر سریع ۶۵W هستند، ادعای سریع‌ترین تلفن های هوشمند در زمینه شارژ را دارند. بنابراین می توان به سرعت نسل جدید گوشی های هوشمند را شارژ کرده و از آنها بهره گرفت.

فناوری شارژ سریع ویوو برتر از همه

شرکت اوپو از برندهای موفق چینی بوده که تاکنون محصولات بزرگی را در بازار عرضه شد. چند اسمارتفون جدید نیز بخشی از محصولات اوپو هستند که با مشخصاتی برجسته اخیرا معرفی و به بازار رسیدند. در مدل های آینده قطعا وجود چنین فناوری شارژ سریعی کمک خواهد کرد تا در مدت زمان بسیار کوتاه اسمارتفون را شارژ کرد.

بنابراین باید فناوری تازه معرفی شده اوپو را گامی بزرگ در ارتفا سرعت شارژ اسمارتفون ها دانست. متاسفانه این شرکت دقیقا مشخص نساخته کدام مدل آیکیو قرار است این فناوری را دارا باشد. قطعا نسل بعدی بزودی معرفی می شود و شاهد به کارگیری فناوری مورد اشاره روی مدل موردنظر خواهیم بود. جزئیات درباره این فناوری محدود است و بهتر بوده به انتظار ادامه داد تا محصولات این نوع شارژ مشخص شود.

ناگفته نماند همچنین در ۵ دقیقه می توان یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپرساعتی را به شارژ ۵۰ درصد رساند. در حال حاضر ، OPPO و Realme با داشتن Find X2 Pro ، Reno Ace و Realme X50 Pro خود که دارای شارژر سریع ۶۵W هستند، ادعای سریع‌ترین تلفن های هوشمند در زمینه شارژ را دارند. بنابراین می توان به سرعت نسل جدید گوشی های هوشمند را شارژ کرده و از آنها بهره گرفت.

پیش بینی شده بزودی اوپو نیز فناوری شارژ سریع خود را معرفی کرده تا پاسخ محکمی به رقیب دیرینه داده باشد. بنابراین انتظار داریم بزودی فناوری شارژ سریع وعده داده شده ۱۲۵ واتی اوپو را که قطعا مدت زمان کمی برای شارژ نیاز دارد، مشاهده کنیم.

منبع

درباره رزیتا اکبری زاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *