دوال سنس و لوازم جانبی PS5 سونی را در تصاویر ۳۶۰ درجه رسمی ببینید

دوال سنس و لوازم جانبی PS5 سونی را در تصاویر ۳۶۰ درجه رسمی ببینید

کمتر از دو ماه پیش، سونی کنفرانس آنلاین ویژه‌ای برای معرفی بازی‌های کنسول پلی‌ استیشن ۵ (Sony PlayStation 5) برگزار کرد. در این رویداد، سونی پس از مدت‌ها سکوت سرانجام تصمیم گرفت در اقدامی غافلگیرکننده ظاهر کنسول نسل‌نهمی خود را رونمایی کند. اگر کنفرانس سونی را مشاهده کرده باشید، می‌دانید این شرکت درکنار نمایش کنسول خود، تعدادی لوازم جانبی آن همچون هدست وایرلس PULSE 3D، دوربین HD و ریموتی به‌نام Media Remote را معرفی کرد.

حال در جدیدترین اخبار بازی، ژاپنی‌ها به‌تازگی تصاویر ۳۶۰ درجه از لوازم جانبی نام‌برده و کنترلر پلی‌استیشن ۵ به‌نام دوال‌سنس (DualSense) را منتشر کرد‌ه‌اند. البته باید توجه کنید که تا این لحظه، هنوز جزئیاتی دراین‌باره اعلام نشده است که آیا تمام این آیتم‌ها از همان روز عرضه‌ی کنسول دردسترس قرار دارند یا خیر و قیمت هرکدام چقدر است. درادامه، می‌توانید چهار ویدئو کوتاه از نمای کلی لوازم جانبی‌های PS5 را مشاهده کنید تا دقیق‌تر با ظاهر هرکدام آشنا شوید.

حدودا چهار ماه تا فرارسیدن زمان عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ فاصله داریم؛ اما هنوز اطلاعات مهمی از این محصول را نمی‌دانیم؛ اطلاعاتی نظیر تاریخ دقیق عرضه و از همه مهم‌تر قیمت نهایی آن.

جدیدترین اخبار و مقالات و محتوای ویدئویی حوزه‌ی سرگرمی را در زومجی دنبال کنید.
برچسب ها :
بازیزومیتویدیو

درباره محمد حسینی راد

چند سالی هست که در دنیای دیجیتال مشغول فعالیتم. کارشناسی ارشد نرم افزار خوندم و از اینکه دارم مطالب مرتبط با زمینه کاری خودم را انتشار می دهم بسیار خرسندم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *