Doom Eternal را می‌توانید روی یخچال بازی کنید

Doom Eternal را می‌توانید روی یخچال بازی کنید

به‌تازگی حساب کاربری به‌نام Richard Mallard ویدیویی منتشر کرده است که در آن بازی دوم اترنال (Doon Eternal) روی یخچال هوشمند سامسونگ استریم می‌شود و خیلی خوب می‌توان آن را بازی کرد. موضوع جالب اینجا است که این یخچال هوشمند از اندروید استفاده می‌کند و به همین دلیل سرویس xCloud که برای پلتفرم اندروید منتشر شده است، روی این یخچال هوشمند هم اجرا می‌شود.

مقاله‌ی مرتبط:

بعضی از کاربران به شوخی می‌گویند ایکس باکس سری ایکس شبیه به یخچال طراحی شده است؛ اما به‌تازگی یک یخچال در دنیای ایکس باکس سروصدا به پا کرده است؛ یخچال هوشمند سامسونگ که توانسته به‌واسطه سرویس xCloud بازی‌های دوم اترنال را اجرا کند. بازی دوم اترنال مدتی پیش روی سرویس ایکس باکس گیم پس قرار گرفت و به همین دلیل هم روی xCloud اجرا می‌شود.

در ادامه می‌توانید ویدیوی مربوط به اجرای بازی دوم اترنال روی یخچال هوشمند سامسونگ را مشاهده کنید. بازی به‌واسطه کنترلر ایکس باکس وان هدایت می‌شود و به‌نظر می‌رسد که همه چیز هم روان و بدون مشکل است.

برچسب ها :
بازیزومیت

درباره محمد حسینی راد

چند سالی هست که در دنیای دیجیتال مشغول فعالیتم. کارشناسی ارشد نرم افزار خوندم و از اینکه دارم مطالب مرتبط با زمینه کاری خودم را انتشار می دهم بسیار خرسندم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *