توقف خدمات وایمکس ایرانسل تا پایان اردیبهشت

توقف خدمات وایمکس ایرانسل تا پایان اردیبهشت

همانطور که می دانید اینترنت نسل ۴ و ۴.۵ در کشور ما فعال شده اند و به همین منظور اپراتور ایرانسل در این خصوص اعلام کرد مشترکانی که دارای مودم های وایمکس می باشند تنها تا پایان اردیبهشت ماه فرصت دارند مودم های خود را به TD-LTE تغییر دهند. بر اساس اطلاعیه ای که از سوی ایرانسل منتشر شده است ارائه ی خدمات وایمکس تا پایان اردیبهشت ماه ادامه خواهد یافت و تا آن زمان اگر مشترکان هنوز اقدام به تعویض مودم وایمکس خود به TD-LTE نکرده اند، فرصت دارند که اقدام نمایند.

پیش تر نیز ایرانسل در خصوص تعویض مودم های وایمکس با TD-LTE به مشترکان اطلاعیه ای ارسال نموده بود. مشترکان مودم های وایمکس ایرانسل قبلا از تکنولوزی نسل دوم اینترنت ثابت استفاده می کردند که هم اکنون می توانند مودم های وایمکس خود را با مودم های TD-LTE که از نسل ۴.۵ و ۴ اینترنت ثابت پشتیبانی می نمایند، تعویض کنند. لازم به ذکر است که هزینه ی تعویض این مودم ها با مودم های TD-LTE کاملا رایگان است و از مشترکانی که برای تعویض این مودم ها مراجعه می نمایند فقط هزینه ی بسته های اینترنتی مودم دریافت خواهد شد.

اگر شما نیز از کاربران مودم های وایمکس ایرانسل می باشید، حتما تا پایان اردیبهشت اقدام نمایید.

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

درباره آریا پارسا

چند ساله که برنامه نویسی می کنم. به دنیای دیجیتال و وب بسیار علاقه مندم و سعی می کنم هر روز در دیجی وبی مطالب مفیدی را برای شما دوستان ارسال کنم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *